Recenze zemí a hotelů

Recenze.cz
www.zajezdy.cz - Váš pohodlný nákup dovolené
Dovolená se Zájezdy.cz - dovolená přes internet snadno a rychle
Kontakt: Agentura Zájezdy.cz, a.s., telefon zdarma: 800 656 610, e-mail: zajezdy@zajezdy.cz

Recenze zemí, letovisek a hotelů

Abychom Vám mohli dobře poradit s výběrem dovolené, sami často navštěvujeme země a letoviska z naší nabídky. Velmi rádi se proto s Vámi podělíme o naše dojmy, zážitky a fotografie z cest.

Brazílie (1)
Bulharsko (1)
Černá Hora (1)
Dominikánská republika (4)
Egypt (6)
Francie (4)
Chorvatsko (2)
Indie (1)
Indonésie (1)
Island (1)
Itálie (6)
Jamajka (1)
Japonsko (1)
Kapverdské ostrovy (1)
Keňa (2)
Kuba (4)
Kypr (5)
Madagaskar (1)
Malajsie (1)
Maledivy (2)
Malta (3)
Maroko (2)
Norsko (2)
Portugalsko (3)
Řecko (10)
Salvador (1)
Spojené arabské emiráty (3)
Spojené státy americké (1)
Srí Lanka (Cejlon) (3)
Španělsko (6)
Tanzánie (1)
Thajsko (3)
Tunisko (1)
Turecko (10)
Velká Británie (1)
Venezuela (2)Stránka 1 z 5

Nejnovější recenze

Malta – recenze z ostrovů Malta a Comino

Malta – recenze z ostrovů Malta a Comino

Na přelomu dubna a května 2011 jsem se zúčastnila infocesty na Maltu, kterou organizovala cestovní kancelář Ruefa Reisen. Na Maltu jsme letěli s leteckou společností Air Malta z Vídně. Let trval 2,5 hodiny. Na letišti nás čekal minibus, který nás odvezl do hotelu.

Autor: Marta Privrelová, 28.01.2015
Překlad: Sylva Petrová

Dominikánská republika – jižní část ostrova, Juan Dolio – hotel Talanguera Beach Resort ***

Dominikánská republika – jižní část ostrova, Juan Dolio – hotel  Talanguera Beach Resort ***

V lednu 2012 jsem byla na pobytovém zájezdu v Dominikánské republice, v jižní části ostrova, ve městě Juan Dolio. Ubytována jsem byla v hotelu spíše pro méně náročnou klientelu – Talanguera Beach Resort ***+, nedaleko hlavního města Santo Domingo. Cestovala jsem s cestovní kanceláří ESO travel.

Autor: Miroslava Kršáková, 08.12.2014

Island – rozmanitý ostrov plný gejzírů, sopek, vodopádů, ledovců a dalších přírodních úkazů

Island – rozmanitý ostrov plný gejzírů, sopek, vodopádů, ledovců a dalších přírodních úkazů

Čtyři dny strávené na přelomu září a října 2011 na Islandu se nám vryly nesmazatelně do paměti. Tento ostrov nadchne jistě všechny, kteří se rádi kochají přírodním bohatstvím této planety. Na Islandu můžete obdivovat mnoho děl, pocházejících z rukou „Přírody“. Největšími lákadly jsou tu sopky, gejzíry, termální prameny, vodopády, ledovce, ale také pláže a nádherná, skoro panensky čistá, příroda. Fotografové zde budou určitě nadšeni.

Autor: Radka Uherčíková, Gabriela Uherčíková, 04.12.2014

Itálie – lyžování v Monte Bondone – recenze hotelů a letovisek z lyžařské dovolené

Itálie – lyžování v Monte Bondone – recenze hotelů a letovisek z lyžařské dovolené

Jako nadšená lyžařka a snowboardistka jsem s velkou radostí uvítala možnost zakončit zimní sezónu týdenním pobytem v italských Alpách. A tak jsem v březnu 2012 přijala jedinečnou nabídku cestovní kanceláře Nev-dama a zúčastnila se cesty do lyžařského střediska Monte Bondone, kde jsme poznali několik ubytovacích kapacit.

Autor: Petra Horká, 03.12.2014

Portugalsko v dubnu – recenze hotelů a letovisek

Portugalsko v dubnu – recenze hotelů a letovisek

V půlce dubna 2012 jsem vycestovala s cestovní kanceláří Snail Travel International do Portugalska. Let s leteckou společností TAP z Prahy do Lisabonu trval necelé 3 hodiny. Portugalsko není pouze pevnina, ale také ostrovy Madeira a Porto Santo a soustroví Azory. Nachází se na jihozápadním cípu Evropy, v západní části Pyrenejského poloostrova. Oficiálním jazykem je portugalština, od roku 2002 se zde platí Eurem.

Autor: Dominika Šimáčková, 09.10.2014

Španělsko – Andalusie – recenze hotelů a letovisek ze země flamenca a býčích zápasů

Španělsko – Andalusie – recenze hotelů a letovisek ze země flamenca a býčích zápasů

Když se řekne Andalusie, z různých cestopisů a filmů se mi okamžitě vybaví flamenco, býčí zápasy, temperament, sněhobílé vesničky a města se spoustou velkolepých památek. Tuto oblast jsem si už dlouho přála navštívit a díky nabídce CK Čedok se mi toto přání první týden v červnu 2012 splnilo. Po 3hodinovém přímém letu do Malagy mě přivítaly teploty přes 30° Celsia a moje očekávání se zcela naplnilo…

Autor: Lucie Slováková, 20.08.2014

Řecko – ostrov Zakynthos – recenze hotelů a letovisek

Řecko – ostrov Zakynthos – recenze hotelů a letovisek

Koncem září 2013 jsem vycestovala s CK Travel 2002 na oblíbený řecký ostrov Zakynthos. Přesto, že touto dobou již české cestovní kanceláře většinou uzavírají svou sezonu pro tento ostrov, přivítalo nás velmi příjemné podnebí a kromě poznávání krás ostrova a prohlídek hotelů jsme si užili v hojné míře i koupání v příjemně teplých vodách Jónského moře.

Autor: Jana Čiháčková, 13.08.2014

Španělsko – recenze letoviska La Manga del Mar Menor – Murcia

Španělsko – recenze letoviska La Manga del Mar Menor – Murcia

Na přelomu září a října 2013 jsem vycestovala s CK Delfín travel do letoviska La Manga del Mar Menor v oblasti Murcia ve Španělsku. Letovisko je zajímavé tím, že se nachází mezi Středozemním mořem a tzv. španělským mrtvým mořem Mar Menor, které je známé především díky léčivému bahnu a blahodárným léčebným účinkům vody i ovzduší.

Autor: Sylva Petrová, 06.08.2014

Spojené arabské emiráty – Dubaj a Abú Dhabí

Spojené arabské emiráty – Dubaj a Abú Dhabí

V září 2011 jsem měla možnost navštívit mezi klienty stále oblíbenější zemi - Spojené Arabské emiráty. Zájezd organizovala cestovní kancelář Blue Sky Travel a poznat jsem mohla hned dva ze sedmi emirátů, a to Abú Dhabí a Dubaj. Oba emiráty jsou jakýmsi symbolem bohatství, krásy a přepychu. Na ulicích jezdí luxusní drahé automobily, místní lidé chodí pouze ve značkovém oblečení, které mají schované pod Abájou (tradiční ženské oblečení) nebo Dišdašem (tradiční pánské oblečení), města se honosí mrakodrapy a luxusními hotely…

Autor: Michaela Bláhová, 22.04.2014

Portugalsko, Madeira – rozkvetlý ostrov v Atlantiku

Portugalsko, Madeira – rozkvetlý ostrov v Atlantiku

Madeira bývá (a musím říci, že právem) označována jako ostrov „věčného jara“, „perla Atlantiku“ nebo „zelený ráj“. Leží 980 km od Portugalska a její břehy omývá Atlantický oceán. Na ostrově panuje subtropické podnebí, teploty se ve vnitrozemí po celý rok pohybují v rozmezí 18 až 25 °C, v horách je samozřejmě chladněji, teploty se zde pohybují okolo 7 °C. Na Madeiru jsem vycestovala v květnu 2011 s CK Snail Travel International a.s. Let z Prahy trval 4 hodiny a 40 minut a časový posun byl mínus 1 hodina oproti SEČ.

Autor: Jana Seidlová, 16.04.2014

Maroko – exotická země omývaná Atlantikem i Středozemním mořem – recenze hotelů

Maroko – exotická země omývaná Atlantikem i Středozemním mořem – recenze hotelů

V dubnu 2013 jsem vycestovala s cestovní kanceláří EXIM tours do Maroka, krásné země na severozápadě Afriky. Tato země mne okouzlila jak nehostinnou vyprahlou pouští, tak zelenými údolími, písečnými plážemi i zasněženými vrcholky hor. Let trval asi 4 hodiny a časový posun jsou 2 hodiny. Pohybovali jsme se v oblasti Agadir, ale v rámci výletů jsem se podívala i do města Marrakeš. Maroko je velice krásná a zajímavá země s milými a usměvavými lidmi. Všem tuto zemi vřele doporučuji.

Autor: Irena Černá, 02.04.2014

Maledivy – exotický ostrovní ráj - recenze hotelů

Maledivy – exotický ostrovní ráj - recenze hotelů

Zaujala mne nabídka informační poznávací cesty naší partnerské CK na Maledivy a Srí Lanku. Bez váhání jsem možnost navštívit obě exotické země využila a přihlásila se. Odlétali jsme dne 27. září 2011 s leteckou společností Emirates s přestupem v Dubaji.

Autor: Martina Dvořáková, 19.03.2014

Srí Lanka – pozoruhodná exotika v tropech

Srí Lanka – pozoruhodná exotika v tropech

Zaujala mne nabídka informační poznávací cesty naší partnerské CK na Srí Lanku a Maledivy. Bez váhání jsem možnost navštívit obě exotické země využila a přihlásila se. Odlétali jsme dne 27. září 2011 s leteckou společností Emirates s přestupem v Dubaji.

Autor: Martina Dvořáková, 18.03.2014

Maroko – země Berberů a přírodních kontrastů – recenze hotelů z oblasti Agadir

Maroko – země Berberů a přírodních kontrastů – recenze hotelů z oblasti Agadir

Dne 6. 4. 2013 jsem s cestovní kanceláří Blue style odletěla do destinace Maroko, přesněji do oblasti Agadiru. Předpokládaný čas odletu byl naplánován na 11:45 dopoledne, z důvodu zpoždění letadla zpět z Agadiru však došlo k odletu až krátce po 13té hodině. Do Maroka jsme tedy přiletěli v 15:30 místního času. V Maroku je časový posun o 2 hodiny zpět, v ČR tedy bylo 17:30. V době příletu na Marocké letiště nás přivítalo krásných 27 °C a slunečno. Po příletu nás čekal transfer do hotelu Atlas Royal *****, cesta autobusem trvala cca 30 minut a vzdálenost byla 25 km.

Autor: Lucie Tučková, 12.03.2014

Egypt – Marsa Alam a plavba po Nilu – recenze hotelů a cestopis

Egypt – Marsa Alam a plavba po Nilu – recenze hotelů a cestopis

V dubnu 2013 jsem využila nabídky CK Blue Style a zúčastnila se poznávacího zájezdu do Egypta do oblasti Marsa Alam s třídenní plavbou po Nilu. Jelikož se jednalo o poznávací zájezd, navštívili jsme nejznámější památky v Marsa Alam, jako je chrám Philae v Asuánu, majestátní chrámy v Kom Ombo, chrám v Edfu, Údolí králů nedaleko Luxoru, Memnonové kolosy a alabastrové dílny a v neposlední řadě chrámy v Karnaku a Luxoru.

Autor: Bc. Veronika Ederová, 26.02.2014

Itálie – Aprica – recenze lyžařského střediska a hotelu Italia ***

Itálie – Aprica – recenze lyžařského střediska a hotelu Italia ***

V únoru 2011 jsem vycestovala s CK Mile do italského lyžařského střediska Aprica, které je pro Čechy jedním z nejoblíbenějších. Jednalo se o kratší termín, 8.–13. 2. 2011, tzn. 4denní lyžování a 3 noci v hotelu. Aktivní odpočinek na čerstvém alpském vzduchu mě velice lákal a musím říci, že jsem si lyžování naprosto vychutnala a užila.

Autor: Kristýna Himlová, 25.02.2014

Kypr – Ayia Napa, Protaras, Larnaca – recenze hotelů a letovisek

Kypr – Ayia Napa, Protaras, Larnaca – recenze hotelů a letovisek

Když se řekne Kypr, vybaví se nám obvykle Afroditin ostrov lásky a krásy ve východním středomoří. Na konci května 2011 jsem přijala nabídku cestovní kanceláře Firo Tour a navštívila jsem mnou vytoužený ostrov Kypr. Odlet byl 25. 5. 2011 ve večerních hodinách pravidelnou linkou ČSA a trval necelé 3 hodiny. Zpět do České republiky jsme se vraceli 31. 5. 2011 v ranních hodinách.

Autor: Irena Černá, 04.02.2014

Francie – Paříž, Versailles – poznávací zájezd Paříž na víkend

Francie – Paříž, Versailles – poznávací zájezd Paříž na víkend

Koncem dubna roku 2011 jsme s kolegyní navštívily Paříž a Versailles díky poznávacímu zájezdu alias eurovíkendu „Paříž na víkend“, který pořádala cestovní kancelář World Travel.

Autor: Lucie Tichá, Veronika Pešová, 09.01.2014

Egypt – Marsa Alam a Hurghada – recenze hotelů

Egypt – Marsa Alam a Hurghada – recenze hotelů

V únoru 2012 jsem využila nabídky CK Čedok a odletěla do Egypta za účelem prozkoumání turisticky oblíbených letovisek Hurghada a Marsa Alam. Let z Prahy do Hurghady trval cca 3 hodiny a 45 min, zpět 4,5 hodiny. Transfer do oblasti Marsa Alam trval 3,5 hodiny. Nicméně klienti ubytovaní v oblasti Marsa Alam létají na letiště přímo do Marsa Alam.

Autor: Kristýna Himlová, 27.11.2013

Španělsko – Andalusie, slunečné pobřeží Costa del Sol – recenze hotelů a letovisek

Španělsko – Andalusie, slunečné pobřeží Costa del Sol – recenze hotelů a letovisek

Na přelomu května a června 2013 jsem vycestovala s CK Blue Style do slunné Andalusie, pobřeží Costa del Sol na jihu Španělska. Na rozdíl od chladného a deštivého počasí v České republice nás zde přivítalo letní počasí, příjemné teploty kolem 27-29 °C a čisté nebe bez mraků. Po západu slunce bylo chladněji, což znamenalo, že jsme se celý týden obešli bez klimatizace na pokojích. Let z Prahy do Malagy trval 3 hodiny. Bližší informace o Andalusii, jejích letoviscích a recenze navštívených hotelů najdete níže.

Autor: Sylva Petrová, 18.11.2013
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | »
ZDARMA - LAST MINUTE NA E-MAIL

Chcete být okamžitě informováni o nových nabídkách Last Minute?
Pošlete nám svůj e-mail!

PŘIHLÁŠENÍ DO ZÁKAZNICKÉHO SYSTÉMU
E-mail:
Heslo:
Zabezpečeno SSL

INFOLINKA, KONTAKTY

Volejte nám zdarma i z mobilu:
800 656 610
Provozní doba:
po−čt:8−20 hod.
pá:8−18 hod.
so:9−18 hod.
ne:13−21 hod.
Skype:   aneta.milostna.zajezdy
E-mail:   zajezdy@zajezdy.cz
Aneta Milostná Aneta Milostná
S výběrem a nákupem zájezdu Vám ráda pomohu.
Klientská centra:
Praha: 800 656 660 Brno: 800 656 630
Ostrava: 800 656 640 Třebíč: 800 656 650

Partneři serveru: Recenze hotelů | Hotely | Letní dovolená | Turistik.cz | Ubytování | Hledej ubytování
Úvodní stránka » Recenze zemí, letovisek, hotelů
www.zajezdy.cz - Váš pohodlný nákup dovolené
Kontakt: Agentura Zájezdy.cz, a.s., telefon zdarma: 800 656 610, e-mail: zajezdy@zajezdy.cz