Recenze hotelů Adelianos Kampos

3
3/5 - Průměr

Nic moc na 4****

Maravel Star Art Hotel ****, Řecko, Kréta, Adelianos Kampos
Ubytovaní v pořádku, stravovaní na menší hotel mohlo být lepší ,vstup na pláž pro starší lidi náročnější, pláž moc neuklízeli, ale vstup do moře přes kameny které kloužou pohroma pro seniory. Bez botu vůbec... celá recenze
Autor Jirina, 14. 9. 2019
4
4/5 - Skvělé

Prázdniny 2019

Adele Beach ***+, Řecko, Kréta, Adelianos Kampos
Určitě doporučuji. Výhody malého komplexu. celá recenze
Autor Ivana, 18. 8. 2019
4
4/5 - Skvělé

Recenze

Maravel Land ***, Řecko, Kréta, Adelianos Kampos
Krásná dovolená. celá recenze
Autor Petra D., 29. 7. 2019
1
1/5 - Nic moc

Tak to už ne!!!

Hotel Eva Bay ****, Řecko, Kréta, Adelianos Kampos
Hotel, služby, pláž, delegátka, jídlo, bazén - to vše bylo na absolutním vrcholu v dané kategorii ****, ale po celou dobu pobytu vlála u moře červená vlajka a ti kdož se odvážili do vysokých vln vlézt, byli... celá recenze
Autor Jaroslav, 28. 7. 2019
5
5/5 - Úžasné

Pohodová dovolená

Adele Beach ***+, Řecko, Kréta, Adelianos Kampos
Krásný a moderní hotel, jídlo chuťově velmi dobré, ale stále se opakující. Lehátek dostatečné množství. Pláž blízko, jen velmi nepříjemný vstup do moře, pokud jsou vlny. celá recenze
Autor Petr David, 23. 7. 2019

Cestopisy

V červnu 2016 jsme s kolegyní přijaly nabídku CK Travel 2002 zúčastnit se infocesty do Řecka na ostrov Zakynthos.
Zakynthos – je třetím největším ostrovem v Jónském moři, které se nachází v západní části Řecka. V roce 1953 postihlo ostrov zemětřesení, které naprostou většinu ostrova poničilo. Historické památky tedy na Zakyntu nehledejte. Ostrov však nabízí překrásné pláže s jemným pískem, ukryté zátoky s nádherně zbarveným mořem, hory a kopce s porostlými piniovými lesy, a v neposlední řadě i vstřícné Řeky, kteří jsou velmi družní a rádi si povídají. Ačkoliv jsme byly na začátku června, kdy ještě sezóna plně nepropukla, turistů bylo celkem dost. Dlouhé široké pláže však nebyly přeplněné a dokonce jsme párkrát byly na pláži skoro samy.

Autor: Michaela Krajlová, Michaela Pacas, 13. 6. 2016

Poslední týden v červnu 2015 jsem vycestovala s kamarádkou na řecký ostrov Kos, kde jsme se ubytovaly na okraji letoviska Marmari, které se nachází na severním pobřeží ostrova. Bylo to v době, kdy panovaly obavy o bezpečí turistů a žen v souvislosti s uprchlíky a cestovní kanceláře řešily mnoho dotazů týkajících se bezpečnosti vycestování na tento oblíbený ostrov. Samozřejmě i nás trochu znejistily informace, které se v mnoha médiích o uprchlících objevovaly. Naštěstí u nás touha po dovolené, moři a řecké idylce zvítězila nad strachem a obavami z „možných“ nepříjemností. A udělaly jsme dobře. Dovolenou jsme si užily a žádná omezení nebo nepříjemnosti v souvislosti s uprchlíky jsme v žádném případě nepocítily.

Autor: Sylva Petrová, 7. 7. 2015

V květnu roku 2014 jsem měla možnost vycestovat díky cestovní kanceláři Neckermann na největší z řeckých ostrovů – Kréta. Tento ostrov je dobře dostupný cestujícím i díky blízké vzdálenosti letu z České republiky (méně než 3 hodiny letu). Kréta je místem, kde nalezne svoji vysněnou dovolenou opravdu každý. Rodiny s dětmi uvítají široké písčité pláže, milovníci historie budou nadšení z místních památek a romantiky okouzlí krásné scenérie hor a moře.

Autor: Hana Mácová, 10. 6. 2015

Koncem září 2013 jsem vycestovala s CK Travel 2002 na oblíbený řecký ostrov Zakynthos. Přesto, že touto dobou již české cestovní kanceláře většinou uzavírají svou sezonu pro tento ostrov, přivítalo nás velmi příjemné podnebí a kromě poznávání krás ostrova a prohlídek hotelů jsme si užili v hojné míře i koupání v příjemně teplých vodách Jónského moře.

Autor: Jana Čiháčková, 13. 8. 2014

Počátkem června 2011 jsem vycestovala s CK Firo-tour na oblíbený řecký ostrov Zakynthos. Odlet byl 3. 6. 2011 v 05:00 ráno s leteckou společností Smart Wings a zpáteční let dne 7. 6. 2011 v 16:00 operovaný společností Travel Service. Zakynthos nás přivítal slunečným počasím a příjemnými teplotami kolem 27 °C.

Autor: Martina Dvořáková, 1. 8. 2013