Recenze hotelů Afandou

Aelia Resort ***, Řecko, Rhodos, Afandou
2
2/5 - Horší

Afandou blu - jedno velké zklamání

Aelia Resort ***, Řecko, Rhodos, Afandou
Pár slovy - zklamání a nedoporučila bych ho. Hotel odpovídá spíše pensionu, stejně tak jejich služby, vybavení a úroveň jídla. Nicméně svou recenzi ohledně pokojů rozdělím do dvou kategorií, jelikož dle... celá recenze
Autor Andrea, 30. 8. 2019
Hotel Afandou Beach ***, Řecko, Rhodos, Afandou
5
5/5 - Úžasné

Příjemná dovolená

Hotel Afandou Beach ***, Řecko, Rhodos, Afandou
Pěkná dovolená v příjemném hotelu. Strava dostačující - vždy výběr zeleniny, ovoce, jen milovníci hranolek zapláčou,(za 12 dní asi 2x). Doporučuji půjčit auto, ideální poloha hotelu na vyjížďky po ostrově,... celá recenze
Autor Romana, 10. 8. 2019
2
2/5 - Horší

Rhodos

Hotel Sivila ***, Řecko, Rhodos, Afandou
Takže už nikdy více. celá recenze
Autor Janča a Renča, 26. 6. 2019
5
5/5 - Úžasné

Golden Days Hotel

Golden Days Hotel **, Řecko, Rhodos, Afandou
Hotel klidný a pro naše potřeby dostačující. Více času jsme trávili na cestách. Měli jsme pokoj od hlavní silnice s hezkým výhledem do zeleně a na zdejší hory ostrova. Nejvíce času jsme trávili na balkóně,... celá recenze
Autor Kajda, 27. 9. 2018
2
2/5 - Horší

Nic moc

Hotel Afandou Beach ***, Řecko, Rhodos, Afandou
Za ty peníze s programem all inclusive bych čekal daleko více. celá recenze
Autor Roman, 26. 9. 2018

Cestopisy

V červnu 2016 jsme s kolegyní přijaly nabídku CK Travel 2002 zúčastnit se infocesty do Řecka na ostrov Zakynthos.
Zakynthos – je třetím největším ostrovem v Jónském moři, které se nachází v západní části Řecka. V roce 1953 postihlo ostrov zemětřesení, které naprostou většinu ostrova poničilo. Historické památky tedy na Zakyntu nehledejte. Ostrov však nabízí překrásné pláže s jemným pískem, ukryté zátoky s nádherně zbarveným mořem, hory a kopce s porostlými piniovými lesy, a v neposlední řadě i vstřícné Řeky, kteří jsou velmi družní a rádi si povídají. Ačkoliv jsme byly na začátku června, kdy ještě sezóna plně nepropukla, turistů bylo celkem dost. Dlouhé široké pláže však nebyly přeplněné a dokonce jsme párkrát byly na pláži skoro samy.

Autor: Michaela Krajlová, Michaela Pacas, 13. 6. 2016

Poslední týden v červnu 2015 jsem vycestovala s kamarádkou na řecký ostrov Kos, kde jsme se ubytovaly na okraji letoviska Marmari, které se nachází na severním pobřeží ostrova. Bylo to v době, kdy panovaly obavy o bezpečí turistů a žen v souvislosti s uprchlíky a cestovní kanceláře řešily mnoho dotazů týkajících se bezpečnosti vycestování na tento oblíbený ostrov. Samozřejmě i nás trochu znejistily informace, které se v mnoha médiích o uprchlících objevovaly. Naštěstí u nás touha po dovolené, moři a řecké idylce zvítězila nad strachem a obavami z „možných“ nepříjemností. A udělaly jsme dobře. Dovolenou jsme si užily a žádná omezení nebo nepříjemnosti v souvislosti s uprchlíky jsme v žádném případě nepocítily.

Autor: Sylva Petrová, 7. 7. 2015

V květnu roku 2014 jsem měla možnost vycestovat díky cestovní kanceláři Neckermann na největší z řeckých ostrovů – Kréta. Tento ostrov je dobře dostupný cestujícím i díky blízké vzdálenosti letu z České republiky (méně než 3 hodiny letu). Kréta je místem, kde nalezne svoji vysněnou dovolenou opravdu každý. Rodiny s dětmi uvítají široké písčité pláže, milovníci historie budou nadšení z místních památek a romantiky okouzlí krásné scenérie hor a moře.

Autor: Hana Mácová, 10. 6. 2015

Koncem září 2013 jsem vycestovala s CK Travel 2002 na oblíbený řecký ostrov Zakynthos. Přesto, že touto dobou již české cestovní kanceláře většinou uzavírají svou sezonu pro tento ostrov, přivítalo nás velmi příjemné podnebí a kromě poznávání krás ostrova a prohlídek hotelů jsme si užili v hojné míře i koupání v příjemně teplých vodách Jónského moře.

Autor: Jana Čiháčková, 13. 8. 2014

Počátkem června 2011 jsem vycestovala s CK Firo-tour na oblíbený řecký ostrov Zakynthos. Odlet byl 3. 6. 2011 v 05:00 ráno s leteckou společností Smart Wings a zpáteční let dne 7. 6. 2011 v 16:00 operovaný společností Travel Service. Zakynthos nás přivítal slunečným počasím a příjemnými teplotami kolem 27 °C.

Autor: Martina Dvořáková, 1. 8. 2013