Recenze hotelů Agia Marina

Iolida Beach Hotel *****, Řecko, Kréta, Agia Marina
4
4/5 - Skvělé

Kréta 2019

Iolida Beach Hotel *****, Řecko, Kréta, Agia Marina
Super dovolená celá recenze
Autor Pája , 28. 8. 2019
5
5/5 - Úžasné

Iolida beach rezence

Iolida Beach Hotel *****, Řecko, Kréta, Agia Marina
Byli jsme velmi spokojení, ale je pravda, že potom, co jsme si prošli celý hotel, který je celkem rozlehlý, tak jsme museli konstatovat, že jsme měli velké štěstí na pokoj. Za nás jídlo velmi dobré, velký výběr,... celá recenze
Autor Klára, 19. 8. 2019
3
3/5 - Průměr

Dovolená krásná, ale ...

Aparthotel Thodorou , Řecko, Kréta, Agia Marina
Dovolenou jsme si užili jako vždy, ale studio bylo otřesně vybaveno. celá recenze
Autor skampven, 8. 10. 2018
4
4/5 - Skvělé

Spokojenost

Galini Sea View Hotel *****, Řecko, Kréta, Agia Marina
Pred zakoupenim zajezdu jsme procitali dostupne recenze. Obcas jsme narazili na pomerne nelichotiva hodnoceni. Rozhodli jsme se uverit tem lepsim a v zadnem pripade jsme nelitovali. celá recenze
Autor Květa, 1. 10. 2018
Galini Sea View Hotel *****, Řecko, Kréta, Agia Marina
5
5/5 - Úžasné

Klid a pohoda

Galini Sea View Hotel *****, Řecko, Kréta, Agia Marina
Hotel od 17 let. Perfektní pokoj s nádherným výhledem na moře. Milý a ochotný personál. Výborné jídlo a pití - vždy si každý vybere. Hotelová pláž je poměrně malá ale vždy se tam dá najít místo. Hotel je... celá recenze
Autor MK, 24. 9. 2018

Cestopisy

V červnu 2016 jsme s kolegyní přijaly nabídku CK Travel 2002 zúčastnit se infocesty do Řecka na ostrov Zakynthos.
Zakynthos – je třetím největším ostrovem v Jónském moři, které se nachází v západní části Řecka. V roce 1953 postihlo ostrov zemětřesení, které naprostou většinu ostrova poničilo. Historické památky tedy na Zakyntu nehledejte. Ostrov však nabízí překrásné pláže s jemným pískem, ukryté zátoky s nádherně zbarveným mořem, hory a kopce s porostlými piniovými lesy, a v neposlední řadě i vstřícné Řeky, kteří jsou velmi družní a rádi si povídají. Ačkoliv jsme byly na začátku června, kdy ještě sezóna plně nepropukla, turistů bylo celkem dost. Dlouhé široké pláže však nebyly přeplněné a dokonce jsme párkrát byly na pláži skoro samy.

Autor: Michaela Krajlová, Michaela Pacas, 13. 6. 2016

Poslední týden v červnu 2015 jsem vycestovala s kamarádkou na řecký ostrov Kos, kde jsme se ubytovaly na okraji letoviska Marmari, které se nachází na severním pobřeží ostrova. Bylo to v době, kdy panovaly obavy o bezpečí turistů a žen v souvislosti s uprchlíky a cestovní kanceláře řešily mnoho dotazů týkajících se bezpečnosti vycestování na tento oblíbený ostrov. Samozřejmě i nás trochu znejistily informace, které se v mnoha médiích o uprchlících objevovaly. Naštěstí u nás touha po dovolené, moři a řecké idylce zvítězila nad strachem a obavami z „možných“ nepříjemností. A udělaly jsme dobře. Dovolenou jsme si užily a žádná omezení nebo nepříjemnosti v souvislosti s uprchlíky jsme v žádném případě nepocítily.

Autor: Sylva Petrová, 7. 7. 2015

V květnu roku 2014 jsem měla možnost vycestovat díky cestovní kanceláři Neckermann na největší z řeckých ostrovů – Kréta. Tento ostrov je dobře dostupný cestujícím i díky blízké vzdálenosti letu z České republiky (méně než 3 hodiny letu). Kréta je místem, kde nalezne svoji vysněnou dovolenou opravdu každý. Rodiny s dětmi uvítají široké písčité pláže, milovníci historie budou nadšení z místních památek a romantiky okouzlí krásné scenérie hor a moře.

Autor: Hana Mácová, 10. 6. 2015

Koncem září 2013 jsem vycestovala s CK Travel 2002 na oblíbený řecký ostrov Zakynthos. Přesto, že touto dobou již české cestovní kanceláře většinou uzavírají svou sezonu pro tento ostrov, přivítalo nás velmi příjemné podnebí a kromě poznávání krás ostrova a prohlídek hotelů jsme si užili v hojné míře i koupání v příjemně teplých vodách Jónského moře.

Autor: Jana Čiháčková, 13. 8. 2014

Počátkem června 2011 jsem vycestovala s CK Firo-tour na oblíbený řecký ostrov Zakynthos. Odlet byl 3. 6. 2011 v 05:00 ráno s leteckou společností Smart Wings a zpáteční let dne 7. 6. 2011 v 16:00 operovaný společností Travel Service. Zakynthos nás přivítal slunečným počasím a příjemnými teplotami kolem 27 °C.

Autor: Martina Dvořáková, 1. 8. 2013