Recenze hotelů Alanya

1
1/5 - Nic moc

Nox Inn

Nox Inn Beach Resort & Spa *****, Turecko, Alanya, Konakli
Původní hotel v listopadu 2018 zbourán . Na místě je nyní hotel nový, otevřen od května 2019. celá recenze
Autor Salinas, 21. 5. 2019
Top Hotel ****, Turecko, Alanya, Incekum
5
5/5 - Úžasné

Top Hotel s příjemnou atmosférou

Top Hotel ****, Turecko, Alanya, Incekum
Krásná dovolená. Klidné místo s naprostou pohodou. Hotel není určen pro mladé, kteří hledají disco a akční programy. Tady je klid, jen z vedlejšího hotelu se ozývá každý večer hudba. Je to místo odpočinku... celá recenze
Autor Radmila, 20. 5. 2019
My Home Resort ****, Turecko, Alanya, Avsallar
5
5/5 - Úžasné

My Home resort

My Home Resort ****, Turecko, Alanya, Avsallar
Uzasna divolena.. Maxumalni spokojeniost celá recenze
Autor Marcela Klasova, 15. 5. 2019
4
4/5 - Skvělé

Dovolená u moře

Hotel Kleopatra Ada Beach ****, Turecko, Alanya, Kleopatřina pláž
Celkově vydařená dovolená, příště si ale vyberu termín nejdříve v 2.polovině května. Moře bylo poměrně studené. Hotel byl útulný, pěkně zařízený. Poloha skvělá s ohledem na blízkost Kleopatřiny pláže i... celá recenze
Autor Jana, 14. 5. 2019
5
5/5 - Úžasné

Recenze hotelu Pascha Bay

Hotel Tth Family Life Pascha Bay ****, Turecko, Alanya, Konakli
Poprve v Turecku a naprosta spokojenost Zadny Rusak pouze skandidavska klientela naprosto v pohode a pratelska Bihuzel v roce 2019 zadna Ceska cestovka hotel nenaprodava.Takze zkousime hotel Saphir.Vim... celá recenze
Autor Jarda, 7. 5. 2019

Cestopisy

Na přelomu února a března 2011 jsme s kolegyní využily nabídky CK RedGreenTours a odletěly na studijní cestu na Tureckou riviéru. Přivítalo nás slunečné počasí a krásných 18 °C. Cílem naší cesty bylo poznat hotely, které má v nabídce cestovní kancelář. Některé menší hotely byly v této době uzavřeny a připravovaly se na sezónu a naopak některé větší komplexy byly už i plně obsazeny. V Turecku byste se v sezóně neměli setkat s výstavbou nových hotelů. Výstavba hotelů je povolena jen přes zimní měsíce.

Autor: Pavla Outulná, Michaela Venhodová, 5. 11. 2013

V této recenzi najdete přehled letovisek a hotelů z oblasti Turecké riviéry, kterou jsem s CK Exim Tours navštívila v květnu 2010. Můžete se zde seznámit s několika hotely z oblíbených tureckých letovisek, jako jsou Kemer, Lara, Belek, Side a Alanya.

Autor: Martina Dvořáková, 15. 11. 2012

V polovině října 2011 jsem využil výhodné nabídky partnerské CK a odjel na dovolenou do Turecka. V tuto dobu tady sice nemáte jistotu stabilního slunečného počasí, ale stále je zde příjemné teplo a teplota moře neklesne pod 24st.C. Věřím, že stejně jako já si Turecko zamilujete nebo alespoň oblíbíte.

Autor: Jiří Blažej, 19. 10. 2012

Turecká riviéra patří mezi nejkrásnější a nejoblíbenější evropská letoviska. Proto jsem bez váhání využil partnerské nabídky specializované cestovní kanceláře na Turecko a vydal se koncem dubna 2012 na studijní cestu, která je spojená s prohlídkou nabízených hotelů. Moje třetí návštěva v této zemi mě jen znovu utvrdila v tom, že dovolená v Turecku je správná volba.

Autor: Jiří Blažej, 13. 9. 2012

V polovině října 2010 v 19:00 jsem odlétala s CK Firotour a leteckou společností Travel Service na studijní cestu do Turecka za poznáním Turecké riviéry, ke které náleží oblasti v okolí letovisek Antalya, Colakli, Side, Okurcalar, Alanya, Lara, Alara, Belek, Kemer. Let z Prahy do města Antalya trval cca 3 hodiny.

Autor: Bc. Lucie Tučková, 2. 1. 2012