Recenze hotelů Alanya

5
5/5 - Úžasné

Spokojenost

Hotel Kleopatra Dreams Beach ****, Turecko, Alanya, Kleopatřina pláž
Klidně bychom jeli znovu do stejného hotelu. celá recenze
Autor Jana, 15. 10. 2019
5
5/5 - Úžasné

Turecko - hotel Kleopatra Ada

Hotel Kleopatra Ada ****, Turecko, Alanya, Kleopatřina pláž
Byli jsme na dovolené jako nenáročná parta kamarádů a byli jsme spokojeni. Kdo od dovolené očekává maximální luxus, ať jede jinam do velkého komplexu celá recenze
Autor Jana, 14. 10. 2019
4
4/5 - Skvělé

Bin Billa

Bin Billa Hotel ***, Turecko, Alanya
Super pomer ceny a kvality celá recenze
Autor Zuzka, 13. 10. 2019
2
2/5 - Horší

Nabyla to pláž, jen místo u moře s občerstvením a lehátky a slunečníkem zdarma

Doris Aytur ***, Turecko, Alanya, Kargicak
Nevěřím příkrým recenzím, které často můžou být zavádějící, ale teď jsem na ně měl dát. Překvapilo mne, že tento hotel nabízí renomovaná CK, se kterou jsem měl jenom ty dobré zkušenosti. Po této... celá recenze
Autor KOSIK, 11. 10. 2019
2
2/5 - Horší

Dovolená 2019

Kleopatra Royal Palm ****, Turecko, Alanya, Kleopatřina pláž
Průměrný hotel na konci města,hned vedle čistička odpadních vod,za ty peníze co to cestovky nabízejí se dá v Alanyi najít lepší hotel,za týdenní pobyt hodně předražené.Pláž přes rušnou silnici, na pláži... celá recenze
Autor Lojza, 10. 10. 2019

Cestopisy

Na přelomu února a března 2011 jsme s kolegyní využily nabídky CK RedGreenTours a odletěly na studijní cestu na Tureckou riviéru. Přivítalo nás slunečné počasí a krásných 18 °C. Cílem naší cesty bylo poznat hotely, které má v nabídce cestovní kancelář. Některé menší hotely byly v této době uzavřeny a připravovaly se na sezónu a naopak některé větší komplexy byly už i plně obsazeny. V Turecku byste se v sezóně neměli setkat s výstavbou nových hotelů. Výstavba hotelů je povolena jen přes zimní měsíce.

Autor: Pavla Outulná, Michaela Venhodová, 5. 11. 2013

V této recenzi najdete přehled letovisek a hotelů z oblasti Turecké riviéry, kterou jsem s CK Exim Tours navštívila v květnu 2010. Můžete se zde seznámit s několika hotely z oblíbených tureckých letovisek, jako jsou Kemer, Lara, Belek, Side a Alanya.

Autor: Martina Dvořáková, 15. 11. 2012

V polovině října 2011 jsem využil výhodné nabídky partnerské CK a odjel na dovolenou do Turecka. V tuto dobu tady sice nemáte jistotu stabilního slunečného počasí, ale stále je zde příjemné teplo a teplota moře neklesne pod 24st.C. Věřím, že stejně jako já si Turecko zamilujete nebo alespoň oblíbíte.

Autor: Jiří Blažej, 19. 10. 2012

Turecká riviéra patří mezi nejkrásnější a nejoblíbenější evropská letoviska. Proto jsem bez váhání využil partnerské nabídky specializované cestovní kanceláře na Turecko a vydal se koncem dubna 2012 na studijní cestu, která je spojená s prohlídkou nabízených hotelů. Moje třetí návštěva v této zemi mě jen znovu utvrdila v tom, že dovolená v Turecku je správná volba.

Autor: Jiří Blažej, 13. 9. 2012

V polovině října 2010 v 19:00 jsem odlétala s CK Firotour a leteckou společností Travel Service na studijní cestu do Turecka za poznáním Turecké riviéry, ke které náleží oblasti v okolí letovisek Antalya, Colakli, Side, Okurcalar, Alanya, Lara, Alara, Belek, Kemer. Let z Prahy do města Antalya trval cca 3 hodiny.

Autor: Bc. Lucie Tučková, 2. 1. 2012