Recenze hotelů Attika

3
3/5 - Průměr

VELKÉ ZKLAMÁNÍ V UBYTOVÁNÍ

Kinetta Beach Resort Spa ****, Řecko, Attika, Kinetta
Právě jsme se vrátili....transfer hodinu, v normě. Moře, vybavení hotelu, personál, jídlo dle očekávání 4* hotelu. Hrozná zkušenost je ubytování, to nebyl hotelový pokoj ****+, ale šílená garáž bez oken, klima... celá recenze
Autor Maminka, 15. 7. 2018
4
4/5 - Skvělé

Arion Resort

Arion, a Luxury Collection Resort & Spa, Astir Palace *****, Řecko, Attika, Vouliagmeni
Splnilo očekávání, klidná lokalita, krásná pláž 5 minut chůze od hotelu celá recenze
Autor je, 10. 7. 2018
2
2/5 - Horší

Nedoporučuji

Kinetta Beach Resort Spa ****, Řecko, Attika, Kinetta
Velké zklamání.Hotel nedoporučuji.Vse pro Francouze- vodní sporty,animační programy ......Na pokoji jsme meli šváby po stížnosti na recepci přislíbeno bud vystřikání pokoje nebo přestěhování ale ani jedno se... celá recenze
Autor Radka, 2. 7. 2018
3
3/5 - Průměr

Kinetta Beach Resort Spa Řecko Attika

Kinetta Beach Resort Spa ****, Řecko, Attika, Kinetta
V tomto rezortu bylo pěkné všechno co se týče přírody moře výletú celá recenze
Autor Hanka, 27. 6. 2018
3
3/5 - Průměr

Dovolená

Kinetta Beach Resort Spa ****, Řecko, Attika, Kinetta
Hotel vyloženě pro francouze,vodni sporty si můžou češi půjčit pouze ty motorové,když jste tam s dětmi a chcete třeba jen šlapadlo nemáte nárok - je to jen pro francouze,dva dny pred odjezdem domu jsme... celá recenze
Autor Slávka, 26. 6. 2018

Cestopisy

V červnu 2016 jsme s kolegyní přijaly nabídku CK Travel 2002 zúčastnit se infocesty do Řecka na ostrov Zakynthos.
Zakynthos – je třetím největším ostrovem v Jónském moři, které se nachází v západní části Řecka. V roce 1953 postihlo ostrov zemětřesení, které naprostou většinu ostrova poničilo. Historické památky tedy na Zakyntu nehledejte. Ostrov však nabízí překrásné pláže s jemným pískem, ukryté zátoky s nádherně zbarveným mořem, hory a kopce s porostlými piniovými lesy, a v neposlední řadě i vstřícné Řeky, kteří jsou velmi družní a rádi si povídají. Ačkoliv jsme byly na začátku června, kdy ještě sezóna plně nepropukla, turistů bylo celkem dost. Dlouhé široké pláže však nebyly přeplněné a dokonce jsme párkrát byly na pláži skoro samy.

Autor: Michaela Krajlová, Michaela Pacas, 13. 6. 2016

Poslední týden v červnu 2015 jsem vycestovala s kamarádkou na řecký ostrov Kos, kde jsme se ubytovaly na okraji letoviska Marmari, které se nachází na severním pobřeží ostrova. Bylo to v době, kdy panovaly obavy o bezpečí turistů a žen v souvislosti s uprchlíky a cestovní kanceláře řešily mnoho dotazů týkajících se bezpečnosti vycestování na tento oblíbený ostrov. Samozřejmě i nás trochu znejistily informace, které se v mnoha médiích o uprchlících objevovaly. Naštěstí u nás touha po dovolené, moři a řecké idylce zvítězila nad strachem a obavami z „možných“ nepříjemností. A udělaly jsme dobře. Dovolenou jsme si užily a žádná omezení nebo nepříjemnosti v souvislosti s uprchlíky jsme v žádném případě nepocítily.

Autor: Sylva Petrová, 7. 7. 2015

V květnu roku 2014 jsem měla možnost vycestovat díky cestovní kanceláři Neckermann na největší z řeckých ostrovů – Kréta. Tento ostrov je dobře dostupný cestujícím i díky blízké vzdálenosti letu z České republiky (méně než 3 hodiny letu). Kréta je místem, kde nalezne svoji vysněnou dovolenou opravdu každý. Rodiny s dětmi uvítají široké písčité pláže, milovníci historie budou nadšení z místních památek a romantiky okouzlí krásné scenérie hor a moře.

Autor: Hana Mácová, 10. 6. 2015

Koncem září 2013 jsem vycestovala s CK Travel 2002 na oblíbený řecký ostrov Zakynthos. Přesto, že touto dobou již české cestovní kanceláře většinou uzavírají svou sezonu pro tento ostrov, přivítalo nás velmi příjemné podnebí a kromě poznávání krás ostrova a prohlídek hotelů jsme si užili v hojné míře i koupání v příjemně teplých vodách Jónského moře.

Autor: Jana Čiháčková, 13. 8. 2014

Počátkem června 2011 jsem vycestovala s CK Firo-tour na oblíbený řecký ostrov Zakynthos. Odlet byl 3. 6. 2011 v 05:00 ráno s leteckou společností Smart Wings a zpáteční let dne 7. 6. 2011 v 16:00 operovaný společností Travel Service. Zakynthos nás přivítal slunečným počasím a příjemnými teplotami kolem 27 °C.

Autor: Martina Dvořáková, 1. 8. 2013