Recenze hotelů Barano d'Ischia

5
5/5 - Úžasné

Krásná dovolená na Ischii

Hotel Villa Casa Bianca **, Itálie, Ischia, Barano d'Ischia
Villa Casa Bianca je naprosto jedinečná svou polohou:přímo na úžasné jižní pláži ostrova Ischia,proto jsme si ji i zvolili jako místo naší dovolené.Nehledali jsme žádný luxus(který tu není),ale je tu... celá recenze
Autor lenaD, 2. 10. 2016
4
4/5 - Skvělé

Hotel Vittorio resort beach

Hotel Vittorio Beach Resort ***, Itálie, Ischia, Barano d'Ischia
Hotel poskytuje na ostrove vzacne tesne sousedstvi more a termalnich bazenu celá recenze
Autor Vera, 15. 10. 2015
Hotel La Gondola ***, Itálie, Ischia, Barano d'Ischia
2
2/5 - Horší

La Gondola, Ischa, Taliansko

Hotel La Gondola ***, Itálie, Ischia, Barano d'Ischia
Sklamanie z personálu celá recenze
Autor poprad, 15. 11. 2013
3
3/5 - Průměr

dovča

Hotel Villa Casa Bianca **, Itálie, Ischia, Barano d'Ischia
Autor emil, 26. 6. 2013
Hotel Villa Casa Bianca **, Itálie, Ischia, Barano d'Ischia
2
2/5 - Horší

Casa Bianca už nikdy !!!!!!!!

Hotel Villa Casa Bianca **, Itálie, Ischia, Barano d'Ischia
Pan majitel hotelu ? si hraje na pána - arogantní , nepříjemný člověk , který hřeší na polohu své" ubytovny",jinak nejde nazvat "hotel" - jak toto prezentuje cestovka - mimochodem předražený . Nejenom,... celá recenze
Autor Exnerovi, 9. 10. 2012

Cestopisy

Sardinie – tento italský ostrov mne mile překvapil svou zelení, krásnými borovicovými háji, mnoha kvetoucími keři, hejny růžových plameňáků, prostornými plážemi s bílým pískem ale i menšími zátokami s pískem či oblázky, čistým mořem, vynikajícím jídlem a vysokou úrovní služeb ve většině komplexů, které jsme navštívili. Někdy se mu říká, a myslím, že právem, „smaragdový klenot Středomoří“. V době od 15. do 19. 6. 2014, kdy jsem na ostrov vycestovala s CK SARDEGNA TRAVEL, bylo na jižním pobřeží krásně teplo. Moře bylo chladnější v oblasti kolem města Pula, tedy jihozápadně od Cagliari, východně od Cagliari bylo trochu teplejší. Koupat se v něm dalo. Voda byla všude krásně čistá.

Autor: Sylva Petrová, 16. 6. 2015

Jako nadšená lyžařka a snowboardistka jsem s velkou radostí uvítala možnost zakončit zimní sezónu týdenním pobytem v italských Alpách. A tak jsem v březnu 2012 přijala jedinečnou nabídku cestovní kanceláře Nev-dama a zúčastnila se cesty do lyžařského střediska Monte Bondone, kde jsme poznali několik ubytovacích kapacit.

Autor: Petra Horká, 3. 12. 2014

V únoru 2011 jsem vycestovala s CK Mile do italského lyžařského střediska Aprica, které je pro Čechy jedním z nejoblíbenějších. Jednalo se o kratší termín, 8.–13. 2. 2011, tzn. 4denní lyžování a 3 noci v hotelu. Aktivní odpočinek na čerstvém alpském vzduchu mě velice lákal a musím říci, že jsem si lyžování naprosto vychutnala a užila.

Autor: Kristýna Himlová, 25. 2. 2014

Přijala jsem pozvání od cestovní kanceláře Monatour na poznávací zájezd „Jaro na Ischii“ v termínu 14. 4. 2011 – 19. 4. 2011. Již delší dobu mě lákal věhlas tohoto ostrova, zvaného Perlou středomoří s úžasnou florou, termálními prameny, bohatou historií a temperamentními ostrovany. A tak jsem se plná očekávání vydala na cestu… A nelituji.

Autor: Simona Svobodová, 12. 12. 2012

Koncem dubna 2009 jsem využila zajímavé nabídky CK Time Travel a zúčastnila se studijní cesty do Itálie a Malty, ze které jsem připravila tuto recenzi hotelů a navštívených míst a letovisek.

Autor: Pavla Outulná, 27. 1. 2010