Recenze hotelů Bodrum

4
4/5 - Skvělé

poprvé v Turecku

Bendis Beach Hotel ****, Turecko, Bodrum, Akyarlar
zajímavá dovolená celá recenze
Autor cendik, 26. 9. 2017
5
5/5 - Úžasné

Super dovolená

Hotel Aquasis De Luxe Resort And Spa *****, Turecko, Bodrum, Didim
Užili jsme si krásný týden v krásném resortu. celá recenze
Autor Dáša L., 22. 9. 2017
5
5/5 - Úžasné

Sami Beach hotel

Sami Beach Hotel ***, Turecko, Bodrum, Gümbet
Celkově výborné,jídlo výborné,pokoj výborné celá recenze
Autor Janoušová Zdena, 17. 9. 2017
4
4/5 - Skvělé

Doporučení do tohoto hotelu

Bodrum Bay Resort ****+, Turecko, Bodrum
Pokud by jsem se měl řídit dle recenzí ze srpna 2017, tak by jsem do tohoto hotelu nikdy nejel. Měli jsme tedy obavu, ale bylo to velice příjemné překvapení. Pokud nedojde ke změně majitele tak tento hotel... celá recenze
Autor Hubert, 12. 9. 2017
Parkim Ayaz Hotel ****, Turecko, Bodrum, Gümbet
5
5/5 - Úžasné

Pěkný hotel

Parkim Ayaz Hotel ****, Turecko, Bodrum, Gümbet
Do hotelu bychom se rádi vrátili,moc se nám tam líbilo.Perfektní postupná,písčitá pláž.Bezvadné a pestré jídlo a všeho dostatek.Jen tepla ( 47 st.) bylo poněkud víc. celá recenze
Autor Honza, 13. 8. 2017

Cestopisy

Na přelomu února a března 2011 jsme s kolegyní využily nabídky CK RedGreenTours a odletěly na studijní cestu na Tureckou riviéru. Přivítalo nás slunečné počasí a krásných 18 °C. Cílem naší cesty bylo poznat hotely, které má v nabídce cestovní kancelář. Některé menší hotely byly v této době uzavřeny a připravovaly se na sezónu a naopak některé větší komplexy byly už i plně obsazeny. V Turecku byste se v sezóně neměli setkat s výstavbou nových hotelů. Výstavba hotelů je povolena jen přes zimní měsíce.

Autor: Pavla Outulná, Michaela Venhodová, 5. 11. 2013

V této recenzi najdete přehled letovisek a hotelů z oblasti Turecké riviéry, kterou jsem s CK Exim Tours navštívila v květnu 2010. Můžete se zde seznámit s několika hotely z oblíbených tureckých letovisek, jako jsou Kemer, Lara, Belek, Side a Alanya.

Autor: Martina Dvořáková, 15. 11. 2012

V polovině října 2011 jsem využil výhodné nabídky partnerské CK a odjel na dovolenou do Turecka. V tuto dobu tady sice nemáte jistotu stabilního slunečného počasí, ale stále je zde příjemné teplo a teplota moře neklesne pod 24st.C. Věřím, že stejně jako já si Turecko zamilujete nebo alespoň oblíbíte.

Autor: Jiří Blažej, 19. 10. 2012

Turecká riviéra patří mezi nejkrásnější a nejoblíbenější evropská letoviska. Proto jsem bez váhání využil partnerské nabídky specializované cestovní kanceláře na Turecko a vydal se koncem dubna 2012 na studijní cestu, která je spojená s prohlídkou nabízených hotelů. Moje třetí návštěva v této zemi mě jen znovu utvrdila v tom, že dovolená v Turecku je správná volba.

Autor: Jiří Blažej, 13. 9. 2012

V polovině října 2010 v 19:00 jsem odlétala s CK Firotour a leteckou společností Travel Service na studijní cestu do Turecka za poznáním Turecké riviéry, ke které náleží oblasti v okolí letovisek Antalya, Colakli, Side, Okurcalar, Alanya, Lara, Alara, Belek, Kemer. Let z Prahy do města Antalya trval cca 3 hodiny.

Autor: Bc. Lucie Tučková, 2. 1. 2012