Recenze hotelů Bodrum

2
2/5 - Horší

recenze

Parkim Ayaz Hotel ****, Turecko, Bodrum, Gümbet
První dojem, když nás ubytovali byl strašný. Bydleli jsme v chatkách, které naleznete ve všech kempech. Zajímavé bylo, že v těchto chatkách bydleli jen Češi a toto ubytování nebylo ani na fotkách. Ti, co... celá recenze
Autor XXX, 13. 8. 2018
5
5/5 - Úžasné

naprostá spokojenost

Sami Beach Hotel ***, Turecko, Bodrum, Gümbet
K hotelu Sami beach v Bodrumu-Gumbet nemám žadné výhrady.Naprostá spokojenost se stravováním,výběr jídel rozmanitý.Personál příjemný ,stále usměvavý.Pláž každý den čistá,žádné řasy ve vodě a... celá recenze
Autor Olga a Jirka, 8. 8. 2018
Charm Beach ***, Turecko, Bodrum, Akyarlar
4
4/5 - Skvělé

Pobyt v hotelu Isis Charm Beach

Charm Beach ***, Turecko, Bodrum, Akyarlar
Celkově pěkná dovolená celá recenze
Autor royer, 7. 8. 2018
4
4/5 - Skvělé

Dovolena v Parkim Ayaz

Parkim Ayaz Hotel ****, Turecko, Bodrum, Gümbet
Pokud clovek nebaziruje na luxusnim ubytovani a mori na potapeni pak bude spokojen. celá recenze
Autor Barbora, 6. 8. 2018
2
2/5 - Horší

E**** T****

Hotel Golden Beach ****, Turecko, Bodrum, Akyarlar
Maximální nespokojenost .. E**** T**** nejhorší společnost a opět mě o tom přesvědčily ... Loni jsme odletěli od teto společnosti do Turecka, den před odletem jsme se zjišťovali zda je vše v pořádku neboť... celá recenze
Autor Werca0708, 26. 7. 2018

Cestopisy

Na přelomu února a března 2011 jsme s kolegyní využily nabídky CK RedGreenTours a odletěly na studijní cestu na Tureckou riviéru. Přivítalo nás slunečné počasí a krásných 18 °C. Cílem naší cesty bylo poznat hotely, které má v nabídce cestovní kancelář. Některé menší hotely byly v této době uzavřeny a připravovaly se na sezónu a naopak některé větší komplexy byly už i plně obsazeny. V Turecku byste se v sezóně neměli setkat s výstavbou nových hotelů. Výstavba hotelů je povolena jen přes zimní měsíce.

Autor: Pavla Outulná, Michaela Venhodová, 5. 11. 2013

V této recenzi najdete přehled letovisek a hotelů z oblasti Turecké riviéry, kterou jsem s CK Exim Tours navštívila v květnu 2010. Můžete se zde seznámit s několika hotely z oblíbených tureckých letovisek, jako jsou Kemer, Lara, Belek, Side a Alanya.

Autor: Martina Dvořáková, 15. 11. 2012

V polovině října 2011 jsem využil výhodné nabídky partnerské CK a odjel na dovolenou do Turecka. V tuto dobu tady sice nemáte jistotu stabilního slunečného počasí, ale stále je zde příjemné teplo a teplota moře neklesne pod 24st.C. Věřím, že stejně jako já si Turecko zamilujete nebo alespoň oblíbíte.

Autor: Jiří Blažej, 19. 10. 2012

Turecká riviéra patří mezi nejkrásnější a nejoblíbenější evropská letoviska. Proto jsem bez váhání využil partnerské nabídky specializované cestovní kanceláře na Turecko a vydal se koncem dubna 2012 na studijní cestu, která je spojená s prohlídkou nabízených hotelů. Moje třetí návštěva v této zemi mě jen znovu utvrdila v tom, že dovolená v Turecku je správná volba.

Autor: Jiří Blažej, 13. 9. 2012

V polovině října 2010 v 19:00 jsem odlétala s CK Firotour a leteckou společností Travel Service na studijní cestu do Turecka za poznáním Turecké riviéry, ke které náleží oblasti v okolí letovisek Antalya, Colakli, Side, Okurcalar, Alanya, Lara, Alara, Belek, Kemer. Let z Prahy do města Antalya trval cca 3 hodiny.

Autor: Bc. Lucie Tučková, 2. 1. 2012