Recenze hotelů Itálie

Park Hotel Santa Maria ***, Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano
5
5/5 - Úžasné

Park hotel Kalábrie klidná dovolena

Park Hotel Santa Maria ***, Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano
Příjemný personál, čisté průzračné moře, čistý hotel. celá recenze
Autor Benešová, 20. 6. 2018
4
4/5 - Skvělé

dovolená v Itálii

Camping Tenuta Primero ****, Itálie, Friuli Venezia Giulia, Grado
Kemp útulný a čistý, vybavení velmi dobré, perfektní pro dovolenou s dětmi. koupání v moři v tomto kempu nás zklamalo - hodně řas a krabů !! Obchod v kempu velmi dobře zásobený, ale ceny potravin například... celá recenze
Autor Vašek, 18. 6. 2018
5
5/5 - Úžasné

Fontane Bianche

Hotel Fontane Bianche Beach Resort ****, Itálie, Sicílie, Fontane Bianche
Dopočujem hlavne pre rodiny z malými deťmi a straších ľudí. celá recenze
Autor MM, 18. 6. 2018
3
3/5 - Průměr

Dovolena

Hotel San Martino **, Itálie, Emilia Romagna, Riccione
Moře krásná od hotelu 50m což je vážně super, voda čistá, pláž veřejná, hotel má snad ten nejlepší personál jaký by si mohl přát, ale tento hotel odpovídá horší ubytovně u nás, tedy alespoň levá část... celá recenze
Autor Nella, 17. 6. 2018
5
5/5 - Úžasné

První poznávací zájezd

Hotel Giulivo ****, Itálie, Kampánie, Baia Domizia
Výtečná úroveň ubytování, znamenitá kuchyně, překvapivý doprovodný kulturní program (živá taneční hudba). celá recenze
Autor Pepino, 14. 6. 2018

Dovolená Itálie

Hotel Montreal

Hotel Montreal ***

Benátsko, Itálie
Ne 1. 7. – Ne 8. 7. (8 dní)
autem
polopenze
Apartmán Giardino

Apartmán Giardino

Benátsko, Itálie
So 7. 7. – So 14. 7. (8 dní)
autem
polopenze
INTERNAZIONALE
až -6%

Internazionale

Benátsko, Italská Jezera, Itálie
Ne 1. 7. – Ne 8. 7. (8 dní)
autem
polopenze

Cestopisy

Sardinie – tento italský ostrov mne mile překvapil svou zelení, krásnými borovicovými háji, mnoha kvetoucími keři, hejny růžových plameňáků, prostornými plážemi s bílým pískem ale i menšími zátokami s pískem či oblázky, čistým mořem, vynikajícím jídlem a vysokou úrovní služeb ve většině komplexů, které jsme navštívili. Někdy se mu říká, a myslím, že právem, „smaragdový klenot Středomoří“. V době od 15. do 19. 6. 2014, kdy jsem na ostrov vycestovala s CK SARDEGNA TRAVEL, bylo na jižním pobřeží krásně teplo. Moře bylo chladnější v oblasti kolem města Pula, tedy jihozápadně od Cagliari, východně od Cagliari bylo trochu teplejší. Koupat se v něm dalo. Voda byla všude krásně čistá.

Autor: Sylva Petrová, 16. 6. 2015

Jako nadšená lyžařka a snowboardistka jsem s velkou radostí uvítala možnost zakončit zimní sezónu týdenním pobytem v italských Alpách. A tak jsem v březnu 2012 přijala jedinečnou nabídku cestovní kanceláře Nev-dama a zúčastnila se cesty do lyžařského střediska Monte Bondone, kde jsme poznali několik ubytovacích kapacit.

Autor: Petra Horká, 3. 12. 2014

V únoru 2011 jsem vycestovala s CK Mile do italského lyžařského střediska Aprica, které je pro Čechy jedním z nejoblíbenějších. Jednalo se o kratší termín, 8.–13. 2. 2011, tzn. 4denní lyžování a 3 noci v hotelu. Aktivní odpočinek na čerstvém alpském vzduchu mě velice lákal a musím říci, že jsem si lyžování naprosto vychutnala a užila.

Autor: Kristýna Himlová, 25. 2. 2014

Přijala jsem pozvání od cestovní kanceláře Monatour na poznávací zájezd „Jaro na Ischii“ v termínu 14. 4. 2011 – 19. 4. 2011. Již delší dobu mě lákal věhlas tohoto ostrova, zvaného Perlou středomoří s úžasnou florou, termálními prameny, bohatou historií a temperamentními ostrovany. A tak jsem se plná očekávání vydala na cestu… A nelituji.

Autor: Simona Svobodová, 12. 12. 2012

Koncem dubna 2009 jsem využila zajímavé nabídky CK Time Travel a zúčastnila se studijní cesty do Itálie a Malty, ze které jsem připravila tuto recenzi hotelů a navštívených míst a letovisek.

Autor: Pavla Outulná, 27. 1. 2010