Recenze hotelů Korintský záliv

4
4/5 - Skvělé

DOVOLENÁ PELOPONÉS

Pavlina Beach Hotel ***+, Řecko, Peloponés, Niforeika
Pěkná pohodová dovolená. celá recenze
Autor ŠÁRKA, 30. 9. 2018
5
5/5 - Úžasné

Delphi Beach

Hotel Delphi Beach ****, Řecko, Centrální Řecko, Erateini
Pobyt v tomto resortu je nádhera, že cestujeme hodně, ale tohle nemělo chybu, co se týče jídla, tak to bylo na 1000%, kuchař se tedy snažil, moc dobré a veliký výběr.Každý den vařili jinou kuchyni, nejlépe mi... celá recenze
Autor Marie Hejdová, 30. 9. 2018
4
4/5 - Skvělé

Delphi Beach, Alexandria Club

Hotel Delphi Beach ****, Řecko, Centrální Řecko, Erateini
Hotel na velmi dobré úrovni se zájmem o hosta, výborný poměr kvalita/cena celá recenze
Autor Eva, 15. 9. 2018
Hotel Delphi Beach ****, Řecko, Centrální Řecko, Erateini
5
5/5 - Úžasné

Delphi Beach (Řecko - pevnina - Korintský záliv)

Hotel Delphi Beach ****, Řecko, Centrální Řecko, Erateini
Super dovolená. Krásné počasí, bohatý výběr jídla a pití. Skvělé animační programy. Pěkná nabídka fakultativních zájezdů. Skvělá práce delegátky Pavly. celá recenze
Autor Jířa, 12. 9. 2018
4
4/5 - Skvělé

klídek

Pavlina Beach Hotel ***+, Řecko, Peloponés, Niforeika
Docela fajn dovolená. Jak to vypadá na fotkách, tak je to i v reálu. Obě naše děti jsou spokojené. celá recenze
Autor stříbro, 10. 8. 2016

Cestopisy

V červnu 2016 jsme s kolegyní přijaly nabídku CK Travel 2002 zúčastnit se infocesty do Řecka na ostrov Zakynthos.
Zakynthos – je třetím největším ostrovem v Jónském moři, které se nachází v západní části Řecka. V roce 1953 postihlo ostrov zemětřesení, které naprostou většinu ostrova poničilo. Historické památky tedy na Zakyntu nehledejte. Ostrov však nabízí překrásné pláže s jemným pískem, ukryté zátoky s nádherně zbarveným mořem, hory a kopce s porostlými piniovými lesy, a v neposlední řadě i vstřícné Řeky, kteří jsou velmi družní a rádi si povídají. Ačkoliv jsme byly na začátku června, kdy ještě sezóna plně nepropukla, turistů bylo celkem dost. Dlouhé široké pláže však nebyly přeplněné a dokonce jsme párkrát byly na pláži skoro samy.

Autor: Michaela Krajlová, Michaela Pacas, 13. 6. 2016

Poslední týden v červnu 2015 jsem vycestovala s kamarádkou na řecký ostrov Kos, kde jsme se ubytovaly na okraji letoviska Marmari, které se nachází na severním pobřeží ostrova. Bylo to v době, kdy panovaly obavy o bezpečí turistů a žen v souvislosti s uprchlíky a cestovní kanceláře řešily mnoho dotazů týkajících se bezpečnosti vycestování na tento oblíbený ostrov. Samozřejmě i nás trochu znejistily informace, které se v mnoha médiích o uprchlících objevovaly. Naštěstí u nás touha po dovolené, moři a řecké idylce zvítězila nad strachem a obavami z „možných“ nepříjemností. A udělaly jsme dobře. Dovolenou jsme si užily a žádná omezení nebo nepříjemnosti v souvislosti s uprchlíky jsme v žádném případě nepocítily.

Autor: Sylva Petrová, 7. 7. 2015

V květnu roku 2014 jsem měla možnost vycestovat díky cestovní kanceláři Neckermann na největší z řeckých ostrovů – Kréta. Tento ostrov je dobře dostupný cestujícím i díky blízké vzdálenosti letu z České republiky (méně než 3 hodiny letu). Kréta je místem, kde nalezne svoji vysněnou dovolenou opravdu každý. Rodiny s dětmi uvítají široké písčité pláže, milovníci historie budou nadšení z místních památek a romantiky okouzlí krásné scenérie hor a moře.

Autor: Hana Mácová, 10. 6. 2015

Koncem září 2013 jsem vycestovala s CK Travel 2002 na oblíbený řecký ostrov Zakynthos. Přesto, že touto dobou již české cestovní kanceláře většinou uzavírají svou sezonu pro tento ostrov, přivítalo nás velmi příjemné podnebí a kromě poznávání krás ostrova a prohlídek hotelů jsme si užili v hojné míře i koupání v příjemně teplých vodách Jónského moře.

Autor: Jana Čiháčková, 13. 8. 2014

Počátkem června 2011 jsem vycestovala s CK Firo-tour na oblíbený řecký ostrov Zakynthos. Odlet byl 3. 6. 2011 v 05:00 ráno s leteckou společností Smart Wings a zpáteční let dne 7. 6. 2011 v 16:00 operovaný společností Travel Service. Zakynthos nás přivítal slunečným počasím a příjemnými teplotami kolem 27 °C.

Autor: Martina Dvořáková, 1. 8. 2013