Recenze hotelů Ligurie

4
4/5 - Skvělé

Halyna Žabur

Hotel Minerva ***, Itálie, Ligurie, Pietra Ligure
Autor Halyna, 24. 9. 2018
5
5/5 - Úžasné

Toskánsko

Hotel Cinque Terre ***, Itálie, Ligurie, Monterosso al Mare
Celkový dojem - skvělé. Dýchla na nás historie - krása. Jen trochu náročný program na tak krátkou dobu. Hotel dobrý, kousek od moře - paráda na krátký relax. Strava - italská, chutná. Hlavně průvodce Vojta... celá recenze
Autor alex, 18. 9. 2018
5
5/5 - Úžasné

Ani nevim, jak bych to nazval

Residence Hermitage , Itálie, Ligurie, Pietra Ligure
Dobrý to tam bylo celá recenze
Autor Dejwosk, 1. 9. 2016
4
4/5 - Skvělé

Hotel Liliana, středisko Andora

Hotel Liliana ***, Itálie, Ligurie, Marina di Andora
Městečko Andora patří mezi málo známá místa na Ligurské Rivieře. V době našeho pobytu byli naprosto převažujícími návštěvníky domácí Italové. Přitom se jedná o příjemné místo v mělkém údolí říčky. U moře... celá recenze
Autor Ladislav Novák, 1. 8. 2016
5
5/5 - Úžasné

Dovolená v hotelu Mayola v San Bartolomeo al Mare

Hotel Mayola ***, Itálie, Ligurie, San Bartolomeo al Mare
Hotel Mayola se nachází přímo u pobřeží Ligurského moře. Přejdete přes pěší zónu a jste na pláži! Z prosklené jídelny hotelu je krásný výhled na moře. Umístění hotelu je tedy přímo ideální. celá recenze
Autor Marie a Miroslav Roztočilovi, 30. 9. 2015

Cestopisy

Sardinie – tento italský ostrov mne mile překvapil svou zelení, krásnými borovicovými háji, mnoha kvetoucími keři, hejny růžových plameňáků, prostornými plážemi s bílým pískem ale i menšími zátokami s pískem či oblázky, čistým mořem, vynikajícím jídlem a vysokou úrovní služeb ve většině komplexů, které jsme navštívili. Někdy se mu říká, a myslím, že právem, „smaragdový klenot Středomoří“. V době od 15. do 19. 6. 2014, kdy jsem na ostrov vycestovala s CK SARDEGNA TRAVEL, bylo na jižním pobřeží krásně teplo. Moře bylo chladnější v oblasti kolem města Pula, tedy jihozápadně od Cagliari, východně od Cagliari bylo trochu teplejší. Koupat se v něm dalo. Voda byla všude krásně čistá.

Autor: Sylva Petrová, 16. 6. 2015

Jako nadšená lyžařka a snowboardistka jsem s velkou radostí uvítala možnost zakončit zimní sezónu týdenním pobytem v italských Alpách. A tak jsem v březnu 2012 přijala jedinečnou nabídku cestovní kanceláře Nev-dama a zúčastnila se cesty do lyžařského střediska Monte Bondone, kde jsme poznali několik ubytovacích kapacit.

Autor: Petra Horká, 3. 12. 2014

V únoru 2011 jsem vycestovala s CK Mile do italského lyžařského střediska Aprica, které je pro Čechy jedním z nejoblíbenějších. Jednalo se o kratší termín, 8.–13. 2. 2011, tzn. 4denní lyžování a 3 noci v hotelu. Aktivní odpočinek na čerstvém alpském vzduchu mě velice lákal a musím říci, že jsem si lyžování naprosto vychutnala a užila.

Autor: Kristýna Himlová, 25. 2. 2014

Přijala jsem pozvání od cestovní kanceláře Monatour na poznávací zájezd „Jaro na Ischii“ v termínu 14. 4. 2011 – 19. 4. 2011. Již delší dobu mě lákal věhlas tohoto ostrova, zvaného Perlou středomoří s úžasnou florou, termálními prameny, bohatou historií a temperamentními ostrovany. A tak jsem se plná očekávání vydala na cestu… A nelituji.

Autor: Simona Svobodová, 12. 12. 2012

Koncem dubna 2009 jsem využila zajímavé nabídky CK Time Travel a zúčastnila se studijní cesty do Itálie a Malty, ze které jsem připravila tuto recenzi hotelů a navštívených míst a letovisek.

Autor: Pavla Outulná, 27. 1. 2010