Detail recenze: 3HB Falesia Mar Hotel

  Portugalsko, Algarve, Olhos de Água

5/5

Cena
od 11 590 Kč/os
Pape:
Příjemný hotel apartmánového typu. Pobyt splnil naše očekávání.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotelový komplex se skládá z 15-ti budov. Každá má 4 patra. V budově je k dispozici výtah. Recepce je v samostatné budově u vstupu do komplexu. Ubytování je formou apartmánů které mají obývák s balkónem na jedné světové straně a ložnici na druhé, nebo obě můžou směřovat na stejnou světovou stranu. V apartmánu je taky kuchyňka s lednicí pro ty co nemají pobyt se stravováním. My jsme využili jenom lednici na chlazení nápojů. K dispozici byly malé a velké ručníky a jeden u vany. Výměna byla 2x během týdne. Na začátku pobytu byly k dispozici dvě cestovní mýdla a šampóny, které už následně nebyli doplňována a proto jsme si museli koupit vlastní. Matrac na posteli byla pohodlná, ale někomu by se mohla zdát moc tvrdá, k přikrytí byly nějaké divné deky, které jsme ale nevyužili jelikož bylo dostatečně teplo po dobu celého pobytu.


Strava a stravování

Strava byla výborná a nám chutnala. Pro někoho možno málo pestrá protože bylo na výběr vždy jenom jedno masové a jedno rybí jídlo v době oběda nebo večeře. Zato byla k dispozici polévka, hodně zeleniny a různých salátů. Jako dezerty byly nejčastěji pěny a zmrzlina a standardně i jeden typ koláče. U vstupu do restaurace se musí vždy hlásit číslo pokoje (důvod nám není znám). V případě, že bylo více plno tak vás personál restaurace zavedl na volné místo.


Vybavení, služby a personál

Všechen personál mluvil plynně anglicky (mimo uklizečky). Na recepci bylo jedno wi-fi zdarma, jinak je k dispozici ještě další, dostupné v celém komplexu hotelu ale za poplatek. U bazénu byl k dispozici bar, kde byla možnost občerstvení a svačiny v rámci nabídky all inclusive. Bar byl k dispozici i pro cizí, ty ale museli řádně zaplatit. Tento bar byl otevřen do 21:00. Další bar v budově B se otevíral v nočních hodinách a byl k dispozici do 23:00 také s možností využít nabídky all inclusive. Voda v bazénu byla teplá, lehátka a slunečníky ( zdarma) v jeho okolí ale byla vždy plně obsazená.


Pláž a moře

Atlantický oceán nám přišel teplejší než Středozemní moře v Září. Pláž byla krásná a prostranná (asi 4km). Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek na začátku pláže. Je nutno si dávat v odpoledních hodinách pozor na příliv a nemít věci moc blízko, protože pár lidem věci a osušky moře zaplavilo. Teplota vzduchu se v první polovině srpna pohybovala mezi 27-34 stupni Celzia. Za celý čas nám nepršelo. Osušky na pláž hotel nenabízel a každý si musí přinést svoje, nebo koupit v některém z obchodů.


Okolí hotelu

Městečko Olhos de Agua je hezké, ale po dvou dnech už není co nového objevovat. Pěšky je to do Albufeiry daleko. Mimo pláž Falesia, která je k hotelu nejblíž, jsou v městečku ještě další dvě menší pláže, jedna dostupná po dřevěných schodech a druhá v nákupním centru města. která byla vždy plně obsazena.


Celkový dojem

Perfektní dovolená v destinaci s nádhernou pláží. Dobrý dojem doplňovalo i kvalitní jídlo a příjemný personál hotelu.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–19 h