Detail recenze: 3HB Falesia Mar Hotel

  Portugalsko, Algarve, Olhos de Água

5/5

Cena
od 11 590 Kč/os
Jana Riegelová:
Na dovolenou jsme vyrazili po dlouhých 10 letech, kdy jsme si kvůli dětem dali pauzu a snažila jsem se vybrat něco, aby to opravdu stálo za to, aby se dovolená líbila nejenom nám, ale i dětem a Portugalsko, respektive ubytování v komplexu Luna Falesia Mar, byla opravdu trefa do černého, byla to jednoznačně nejlepší dovolená, kterou jsme zažili a to jsme s manželem již procestovali docela dost..

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování super - velmi prostorné, čisté a vkusně zařízené apartmány s oddělenou ložnicí, což jsem velmi uvítala (manžel děsně chrápe) a unešeni jsme byli i z výhledu na Atlantik, který jsme měli z hotelového balkónu, nádhera !!! Náš apartmán v budově B se nacházel přímo nad nočním barem, u bazénu a denního baru s celodenním programem, takže spát jsme i s dětmi chodili až kolem půlnoci, kdy se zavíralo a vše utichlo, ale nevadilo nám ani trochu, děti byly absolutně v pohodě..


Strava a stravování

Jídlo a strava vynikající, vše výborně ochucené a opravdu dobré, každý den maso, ryby, těstoviny, spousta zeleniny a salátů, ovoce, velký výběr jak na snídani, tak oběd i večeři, za týden jsem přibrala 2kg, hovoří za vše :-) . Snad jen malé zklamání z balíčků, které jsme v rámci all-inclusive dostali při odjezdu (místo snídaně a oběda), balíček obsahoval na osobu jeden "sendvič" (plátek salámu mezi 2 tousty), jablko, pomeranč, banán a malý krabičkový džus a mlíčko, prostě nic moc, ale jinak vše ostatní opravdu super, takže nedostatek vykompenzován..


Vybavení, služby a personál

Vše na jedničku s hvězdičkou, příjemný personál, bohatý animační program, úklid každý den (kromě neděle), maximální spokojenost, super..


Pláž a moře

Nádherná, fantastická pláž posetá mušlemi (domů jsme si jich přivezli 7,5kg), jedinečná pro děti - o zábavu opravdu postaráno, pozvolný vstup do moře, občas větší vlny, ale jinak Atlantik úžasný, prostě zážitek..


Okolí hotelu

Všude hezky, líbilo se nám..


Celkový dojem

Nádherná dovolená, skvělé ubytování, strava, fantastická pláž a koupání v Atlantiku, slunečné počasí bez jediného mráčku a přitom ne to úmorné vedro jako v Egyptě, Turecku, Tunisu, mírné, úžasné podnebí, byli jsme začátkem srpna a vůbec jsme nepotřebovali klimatizaci. A žádní komáři jako v Řecku !!! Jediné, čeho jsme snad litovali bylo, že jsme nezakoupili pobyt delší (ale s dětmi by se člověk nedoplatil), odlétali jsme z Ostravy, takže i pro nás dovolená trvala v podstatě jen 6 dnů ( přiletěli jsme ve čtvrtek kolem 21h večer a pobyt končili ve čtvrtek v 5.45 ráno) a to je docela málo..


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–19 h