Detail recenze: A Good Life Family Resort Water Planet Hotel & Aquapark

  Turecko, Alanya, Okurcalar

5/5

Soňa:
Hotelové služby, čistota pokoje i jídelny v pořádku. Jídlo moc dobré, velký výběr a doplňování po celou dobu snídaně/oběda/večeře. Bazény a klouzačky (akvapark v ceně hotelu) také skvělé. Jediná nevýhoda hotelu je absence pláže a vstup do moře po schůdcích a rovnou do hloubky, což není vhodné pro neplavce ani malé děti. A ještě poznámka k ostatním hostům hotelu - většina z nich byli Rusové.

Ubytování

bez připomínek - čisto, každý den proveden úklid, výměna ručníků, vše fungovalo...


Strava a stravování

super! velký výběr všeho - zeleniny, ovoce, masa příloh, moučníků...


Vybavení, služby a personál

Sportovní vyžití v bazénech i mimo ně (soukromě nebo s animátory, kteří nabízeli různé sporty). Skvělé bylo, že k hotelu patří akvapark, takže denně můžete na tobogány (vhodné pro malé i velké). Byl tam mělký bazén se skluzavkami pro malé děti-neplavce. Koupání v moři spíše pro plavce, všude hloubka a vstup po schodech (fyzicky náročnější). Kulturní vyžití každý den - vždy byl večer nějaký program nebo diskotéka. Ale v pokojích večer hluk z amfiteátru, kde se kulturní programy odehrávaly, nerušil.


Pláž a moře

Pláž žádná, jen dřevěné molo, i když částečně s pískem, takže děti by si tam hrát mohly. Moře pěkné, čisté, ale vstup po schůdcích a rovnou do hloubky. Vhodné pro plavce a fyzicky zdatnější lidi (vstup a výstup z vody na schůdky náročnější).


Okolí hotelu

Nic moc v okolí není. 600m je vzdálená větší tržnice s obchody.


Celkový dojem

Spokojenost - ubytování, jídlo, bazény bez připomínek. Jen ten vstup do moře nás trochu mrzel, ale máme větší dítě - plavce, tak jsme si užili i moře. Ještě jedna poznámka - většina ostatních hostů byli Rusové, takže personál jako 1. cizí jazyk používá ruštinu a ne angličtinu, což je pro našince taky trochu nepříjemné...


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Páry
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–17 h