Detail recenze: Hotel Acapulco Beach Resort Spa & Sports

  Kypr, Kyrenia, Catalkoy

4/5

Sylva:
5* hotel Acapulco Beach Club and Resort patří údajně k nejhezčím na severním tureckém Kypru. Z mého pohledu to může být pravda. Z hotelů, které jsem měla zatím možnost na severu Kypru navštívit, tento řadím opravdu mezi nejlepší. Jak do kvality ubytování, rozlohy areálu, služeb a pláže. Moc pěkné místo, které potěší asi většinu klientů.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování odpovídalo 5*. Moderní až luxusní. Bydlela jsem v jedné z hlavních budov, ale viděla i pokoje v bungalovech. Koupelna s vanou nebo sprchou, fén, šampóny, mýdla, ručníky, klimatizace, trezor, minibar/lednička (nápoje za poplatek), TV, telefon, WiFi za poplatek, postele, křesílka, stoleček, balkon s posezením (některé pokoje výhled na moře, některé do zahrady). V hotelu je celkem 470 pokojů, z toho 262 hotelových pokojů a 208 bungalovů. Hotelové pokoje byly za příplatek. Všude bylo čisto a vonělo to novotou... Snad to tak vydrží i nadále :-)


Strava a stravování

Polopenze formou bufetu nebo plná penze. My jsme měli polopenzi, u které při večeři byly nápoje extra placené. To je něco, co mi trošku vadilo, když už si koupím polopenzi, i když v luxusním hotelu, tak alespoň láhev vody, nebo základní nealko nápoje by mohly být v ceně... Je možné, že se tento servis časem změní, my jsme hotel navštívili krátce po jeho zprovoznění...


Vybavení, služby a personál

Recepce v hlavní budově, internet koutek, velký venkovní bazén s aquaparkem v rozlehlé zahradě pár metrů od pláže, vnitřní vyhřívaný bazén, turecké a finské lázně, jacuzzi, bar s krbem, sauna, za poplatek masáže a welness centrum, animační programy, dětský klub, prádelna, lékař na telefonu, casino. restaurace byla prostorná - posezení jak uvnitř tak venku na terase s výhledem na moře - moc hezké. Je tam také English pub, open air disco bar, posezení u recepce a terasa nad bazénem. V hotelu dále fitness centrum, tenisové kurty, volejbal, basketbal, stolní tenis, šipky. Vodní motorové sporty za poplatek. Mají zde i velké konferenční centrum.


Pláž a moře

Moc pěkná a prostorná písečná pláž s lehátky a slunečníky zdarma na trávě i na písku je přímo u areálu.


Okolí hotelu

Samotný areál moc hezký a prostorný - asi 10 hektarů.. Hotel leží v místě zvaném Catalkoy, a do města Kyrenie je to asi 8 km. Dá se tam jet autobusem a k vidění je tam například krásný hrad sv. Hilariona (castle of st. Hilarion) nebo přístav. Jinak v těsném okolí areálu jsem si nevšimla nějakých nákupních možností.


Celkový dojem

Moc hezký hotelový komplex, za příznivou cenu. V blízkosti přístavní město Kyrenia. Možnosti fakultativních výletů. Mohu doporučit. Líbilo se mi tam.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Obchodní cesty
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Acapulco Beach Resort Spa & Sports

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h