Detail recenze: Hotel Acapulco Beach Resort Spa & Sports

  Kypr, Kyrenia, Catalkoy

4/5

Lenka:
All Inclusive: 10.00–24.00?? dle mě spíše plná penze. Po 22.00 nám nenalili ani obyčejnou vodu!! Poslali nás na jediný otevřený a vzdálený bar na pláži. Na jiných barech hezky zaplatit!! - neskutečné! Pro děti ani jedna zmrzlina zdarma! Slibované 5 hvězdičkové ubytování v nově zrekontruovaném hotelu bylo dobré pro šváby. Ty to jistě ocenili. Hned po příjezdu jsme se museli z bungalovu (alespoň) za pouhých 10 euro přestěhovat do hlavní budovy, kde jsme sdíleli pokoj opět se šváby!! Až na potřetí se to povedlo. Alespoň se nám již žádný šváb neukázal. Když jsme o tom informovali milou paní z CK Exim tour v Čechách, která nám resort doporučila, tak nám k tomu řekla, že je to v těchto destinacích normální a že se ukazují jen v noci, kdy je většinou nevidíme. No já měla tu smůlu, že jsem si je v noci dovolila vyrušit!!! Jinak jídlo dobré, ale žádná svačina - tedy, pokud tím nemysleli ten kousek sušenky, na který ještě byla fronta a pokud nezbyly, museli jsme se dožadovat dalších - jak ponižující! Již jsme žádné nedostali. Takže od snídaně do oběda, resp. od oběda do večeře ALL INCLUSIVNÍ HLAD! Personál byl na barech dost neochotný!! Pití v inclusivu již bylo na barech rozlité do kelímků a teplé jak, ... no však víte co. Tobogány - zdarma, jednotlivé atrakce v lunaparku za 2 eura. Okolí hotelu bylo pěkně upravené, ale mimo areál byla poušť a vojenská základna. Nejkrásnější bylo moře. Průzračné a teplé.

Ubytování

bydleli s námi šváby !! tedy mi s nimi


Strava a stravování

chybělo ovoce a mořské plody, svačiny !


Vybavení, služby a personál

neochotný personál, po 22.00 hod. nám v hlavní restauraci nedali ani vodu


Pláž a moře

Moře a pláž, to bylo to nejkrásnější z celé dovolené.


Okolí hotelu

areál pěkný, okolí za zdní prach a vojáci


Celkový dojem

Ubytování se zvířátky nám hned po příjezdu zkazilo celou dovolenou! Zde nemají vůbec tušení, co to all inclusive je. Nejkrásnější, abych nebyla tek negativní, je moře a pláž. Škoda, že to ostatní takto kazí celkový dojem. Doporučili bychom tento zájezd spíše mladým lidem a milovníkům hmyzu.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.