Detail recenze: Hotel Acapulco Beach Resort Spa & Sports

  Kypr

4/5

Lenka R.:
Dovolenou jsme si celá rodina báječně užili. V hotelu o nás bylo dobře postaráno, jídlo výborné a velký výběr. Ubytování pěkné a čisté. Pláž písečná, dlouhá a čistá. Vstup do moře pozvolný. Moře průzračné, teplé a plné ryb a mořských živočichů. Jedinou komplikací byla horší dostupnost balené pitné vody. Rozlévanou ji nabízel přes den pouze jediný bar v celém areálu a to přímo u pláže, ale i s tím jsme si nakonec poradili.

Ubytování

Ubytování v menším dvoulůžkovém pokoji s přistýlkou. Všude bylo čisto.


Strava a stravování

Veliký výběr předkrmů, hlavních jídel, zeleniny i zákusků. Vše čerstvě připravované a velmi chutné. Jedinou komplikací byla horší dostupnost balené pitné vody. K dispozici byla pouze při obědě a večeři. Rozlévanou ji nabízel přes den pouze jediný bar v celém areálu a to přímo u pláže, ale i s tím jsme si nakonec poradili.


Vybavení, služby a personál

Hotelový areál je velmi prostorný. Mezi jednotlivými budovami a službami je delší vzdálenost, ale prochází se pěknou upravenou zahradou. Personál nebyl příliš usměvavý a komunikativní, ale ani nepříjemný až na výjimky, se kterými jsme se setkali v plážovém baru. Pro děti je v provozu Miniklub s česky a slovensky mluvícími animátory a lunapark. V areálu je dostupná Wifi za poplatek. Funguje velmi dobře. U bazénu jsou pro děti, ale i dospělé, dostupné také tobogány.


Pláž a moře

Pláž krásná, dlouhá, písečná a čistá s pozvolným vstupem do moře. Vhodné i pro malé děti. Moře průzračné, většinu času bez vln. Na obou koncích pláže jsou útesy a kolem nich spousta ryb a mořských živočichů. Ideální pro šnorchlování a to i s dětmi.


Okolí hotelu

Krásná a upravená zahrada, všude čisto.


Celkový dojem

Celkově jsme byli velmi spokojení a dovolenou si opravdu užili.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.