Detail recenze: Hotel Acapulco Beach Resort Spa & Sports

  Kypr, Kyrenia, Catalkoy

4/5

Týna.Kali:
Hned ze začátku si musím postěžovat na let. Mezipřistání v Turecku kde se zdržíte cca hodinu pozitivní však je, že můžete zůstat v letadle a nemusíte přestupovat na další letadlo. Letěli jsme přes noc tak mi ten let připadal děsně dlouhý a únavný ale zpáteční cesta už byla lepší. Nic neletí přímo na Kypr takže kdo chce na Kypr musí přežít cestu z mezipřistáním:)

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Do hotelu jsme dorazili v noci kolem 3 hodiny ráno. Na recepci nám poté řekli, že nemají místo kvůli Italům, kterým neodletělo letadlo a musí nás ubytovat do pokoje nad casinem. Pokoj byl luxusní a nadstandartní. Druhý den jsme se ale museli vystěhovat jako kompenzaci nám delegát slíbil lepší pokoj. Původně jsme měli mít bungalov ale dostali jsme hotel. Byli jsme moc spokojený do bungalovů se nám totiž moc nechtělo. Pokoj byl moc hezký velký, prostorný. Postel byla opravdu moc pohodlná. Dostali jsme i výhled na moře což opravdu stálo za to. Koupelna čistá. Nikde žádný hmyz, šváby ani nic podobnýho!! Co nám bylo sympatický, za celý týden pobytu jen poslední den v noci trochu hluk jinak přes noc klídek. Takže se vlastně z původních nepříjemností okolo ubytování stala spíše přijemnost.


Strava a stravování

Co se týče All inclusivu my jsme byli spokojený. Počítali jsme s tím, že tento hotel má All-i. spíše jako plnou penzi takže nás nic nepřekvapilo. Nikdy se mi nestalo, že by jsme měli přes den hlad. Snídaně byla vždy pestrá spousta pečiva,zeleniny jediné co mi ani né vadilo ale přišla škoda, že při obědech a večeří vždy spousta dortíku a sladkostí a u snídaně nic ze sladkého nebo opravdu minimum když nepočítám jogurty, marmeládu apod. Obědy a večeře výborné ale chyběli mi mořské plody a více ovoce. Co se v hotelu nedalo sehnat na all inclusive byla zmrzlina což mi přišlo škoda. Co se týče pití nikdy jsem neměla žízen při večeřích a obědech jsme dostali lahev vody na pokoj. Přes den jsme čerpali pití v baru u pláže. Jak již jsem četla v nějaké recenzi tady že se pití lilo do malých kelímku ano lilo, ale když jste požádali dali vám větší. Také je pravda, že na baru u pláže měli často připravny kelímky s pitím již na baru, ale většinou to bylo ráno. a odpoledne již připravené kelímky nebyly. Někde jsem také četla, že byli velké fronty. Tak já nevím jestli jsme chodili do stejného baru, ale my ´´velké´´ fronty opravdu nezažili.


Vybavení, služby a personál

K vybavení mám jednu hlavní výhradu a to wi-fi podle mě když už jedete do 5* tak počítate, s wifi zdarma ale pouze 10 min denně jinak za příplatek?? to jsem si řikala jako proč? Jinak každý den uklizený pokoj, čistě povlečeno, nové ručníky. Bazén u hotelu krásný, čistý a teplý. Animační programy byly zábavné. Personál mi přišel pracovitý ráno jsme vstali už uklízeli na pláži apod. U snídaní, obědů a večeří automaticky odnášeli ze stolů. Nemůžu říct, že by byl někdo neochotný s úsměvy to sice nějak nepřehání ale nepříjemní alespon na nás nebyli:) V areálu hotelu mi chyběli nějaké nákupní možnosti byl zde pouze jeden minimarket kde neměli vůbec nic.


Pláž a moře

Pláž a moře...Vybrali jsme si ale špatný termín celý týden jsme měli velké vlny a moře na pláž naneslo spousty chaluh které personál neustále snažně odklízel, ale chápu že s tím asi nic moc neudělají. Ke konci už to bylo lepší. Jinak pláž byla v celku čistá. Lehátek dostatek. Moře bylo hezky teplé. Někdo zde také psal, že je pláž přístupná pro veřejnost ano byla o víkendu ale turci nám opravdu nevadili a nijak neomezovali.Jediná moje výhrada k pláži byly sprchy na celou cca 800 m dlouhou pláž jenom jedny sprchy uprostřed pláže.


Okolí hotelu

Areál hotelu krásně zelený upravovaný čistý. Když vylezete z hotelu tak nikde nic jenom hory a bordel. Ale pro ty co chtějí strávit dovolenou spíše u moře v areálu hotelu tak žádný problém. Vedle hotelu vojenská základna ale nijak nám neomezovala, za celý pobyt jsme o ní nevěděli.


Celkový dojem

Celkový dojem SPOKOJENOST měla jsem sice menší výhrady ale to mi rozhodně nedokázalo zkazit dovolenou:) Asi hodně záleží jak je kdo náročný já se považuji spíše za méně náročného klienta tudíž mi tento pobyt víceméně vyhovoval. Chtěla bych ještě vyšvihnout delegáta Leoše Korbela z Exim tours podle mě byl velmi schopný delegát a snažil se všem vyjít vstříc.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.