Detail recenze: Hotel Acapulco Beach Resort Spa & Sports

  Kypr, Kyrenia, Catalkoy

4/5

Jirka:
Hlavní nespokojenost spočívala v nedostupnosti pití.

Ubytování

Těšili jsme se na bungalov, ale nakonec jsme bydleli v hotelu. Bylo nám řečeno, že v bungalovech měli plno. V první moment jsme byli naštvaní, ale když jsme zjistili, že v bungalovech je opravdu málo místa a někdy se tam objeví i nějaká ještěrka, tak jsme se jen usmívali. Takže my, co jsme skončili na hotelu jsme byli rádi, že nejsme v bungalovech. Ale bylo mi líto lidí, kteří si připlatili za hotel a právě oni skončili v bungalovech.


Strava a stravování

Jediný problém byl s pitím. Přes den byl all-inclusive pouze jeden bar ze tří a ještě ke všemu dávali pití do dvojky a měli už ho předem připravené na tácech. To sluníčko těm džusům nedělalo dobře.1. bar od 10:00 - 17:00, 2. od 17:00-21:00, 3. od 21:00-24:00 . Po půlnoci jsme neměli šanci sehnat něco k pití. Když jsme dostali v noci žízeň, museli jsme si otevřít pití z minibaru, samozřejmě za poplatek, který jsme byli zaplatit den před odjezdem na recepci. Zde nám ani na vyžádání recepční nevystavil žádný doklad o zaplacení. Samozřejmě v den odjezdu to po nás chtěli uhradit znova. (naštěstí jsme měli výbornou delegátku, která nám pomohla a nic jsme po druhé neplatili) Pozor na podepisování papírků. Při večeři vás budou číšníci obsluhovat a vždy vám přinesou pití. Budou po vás požadovat č. pokoje a někdy i váš podpis. Jedná se pouze o evidenci hotelu. Ale jen v restauraci. Rozhodně si neberte pití v baru u bazénu, kde po vás budou požadovat to samé, ale právě to co si vezmete u baru po vás budou chtít uhradit na konci pobytu.


Vybavení, služby a personál

neskutečný nepořádek na recepci ohledně placení minibaru a také s pokoji.


Pláž a moře

moře čistý a pláž krásná


Okolí hotelu


Celkový dojem

Vyhození z diskotéky na kterou stejně nikdo nechodí, tobogán trošku nebezpečné schody - popraskané plastové schodnice a v tom případě i možnost skřípnutí paty,chodidla a při jízdě jsou ukrutně znát spoje a to docela i dost bolí, tobogán a jeho konstrukce trošku pokryty rzí. Museli jsme si hlídat aktuálně otevřený bar, kde pro momentální chvíli platí all-inclusive , protože v ostatních barech je vše za poplatek. Do areálu mají přístup i místní a někteří mladiství jsou opravdu agresivní až nechutný ( osobně jsem dostal pěstí na tobogánu do ramene, přede mnou se vymočily do tobogánu a na večeři mě přímo plivl na nohu) Nemůžeme říct, že jsme si to neužili. Odjet se nám nechtělo :) Ale asi bychom se tam nevrátili.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.