Detail recenze: Hotel Acapulco Beach Resort Spa & Sports

  Kypr, Kyrenia, Catalkoy

4/5

Marcis:
Krásný hotelový areál v překrásné zahradě se skládá z hlavní budovy 2 vedlejších budov a bungalovů. Areál je rozlehlý, takže se máte možnost pěkně projít, velmi příjemné procházky. Pro ty co nechtějí chodit jezdí areálem "busík". Součástí areálu je bazén, skluzavky, dětské hřiště, lunapark, amfiteátr.... Hotel má dobré animační programy celý den. Jelikož situace na Kypru, je taková jaká je, hned vedle hotelu je vojenská základna, ale vůbec to nevadí!!!! Doporučuji všem, důkladně si zjistit informace o místě kam se chystám (reakce na některé recenze).

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Bydleli jsme v části zvané PINE COURT, luxusní ubytování, výborný servis odpovídající 5*.


Strava a stravování

Měli jsme Light All Inclusive tzn. snídaně, oběd, večeře formou švédských stolů + nápoje v hotelem určených prostorech. Všeho bylo dostatek a bylo to výborné, ani jsme nestihli vše ochutnat. Čerstvě vymačkané šťávy se platí stejně jako nápoje v plechovkách, lahvích a na místech, které nejsou v all inclusive. Ceny odpovídají 5* hotelu v evropských letoviscích.


Vybavení, služby a personál

super nemám co dodat


Pláž a moře

Nádherně teplé a čisté občas trochu trávy, ale není to bazén. Pláž čistá dostatek lehátek ať přijdete kdykoliv. To platí i u bazénu.


Okolí hotelu

9 km město Kyrenia jezdí tam autobus od hotelu, moc pěkné, doporučuji výlet do Kyrenie s prohlídkou hradu a kláštera Bellapais.


Celkový dojem

Byli jsme velice spokojení


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Obchodní cesty
  • Odpočinek
  • Páry
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.