Detail recenze: Hotel Acapulco Beach Resort Spa & Sports

  Kypr, Kyrenia, Catalkoy

4/5

Kateřina:
Nespokojenost se rozdílem mezi deklarovanými službami společností Exim Tours a skutečně poskytovanými službami.

Ubytování

V hotelu jsme byli ubytování od 18.6. do 25.6.2013 Ubytování v jedné z vedlejších budov bylo v naprostém pořádku


Strava a stravování

Rozsah služeb neodpovídal objednanému ALL INCLUSIVE. V průběhu dne nebylo vůbec k dispozici žádné občerstvení jako např. zákusky, ovoce, zmrzlina či cokoliv jiného. Bar, který měl zajišťovat dostupnost nápojů nefungoval. Stály se několikaminutové fronty na přímém slunci. Obsluha baru Vám poté vydala pouze kelímek o objemu cca 1,5 dl a to i vody na osobu a i bez ohledu na děti!!! Po cca 3 dnech se situace lehce zlepšila, dostupné byly kelímky o objemu cca 3 dl, které však pro změnu silně zapáchaly. V době od 18:00 do 19:00 hod nebyla možnost získat vodu nikde po celou dobu pobytu! (Bar byl již uzavřen, restaurace otvírala až od 19:00 hod). Snídaně, obědy a večeře byly v pořádku - vcelku široký výběr.


Vybavení, služby a personál

chování personálu na baru naprosto neakceptovatelné v ostatních částech hotelu personál vstřícný


Pláž a moře

nádherná, písečná, vhodná pro rodiny s dětmi


Okolí hotelu

mnoho vojenského prostoru, Bellapais, Hillarion, přístav v Kyrenii a další památky rozhodně stojí za vidění


Celkový dojem

V případě, že by služby fungovaly jak měly, určitě bych hotel doporučila. Pro nás bohužel i na závěr zájezdu dorazil autobus, který měl mimo provoz klimatizaci, takže i zpáteční cesta na letiště byla při 40°C ve stínu skutečným utrpením. Mrzí nás nezájem společnosti Exim Tours.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.