Detail recenze: Hotel Acapulco Beach Resort Spa & Sports

  Kypr, Kyrenia, Catalkoy

4/5

Honza:
Celková spokojenost s ubytováním v hotelu, stravou, pláží a mořem, které bylo super teplé. Jen letecká doprava není přímo do Ercanu. Letí se s mezipřistáním v Turecku (Antalya), což je skoro 1 hodina navíc.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Čistota na velmi dobré úrovni, denní úklid, nebyl problém s výměnou ručníků. Klimatizace OK. Vlastní nastavení.


Strava a stravování

I když jsme měli Light All Inclusive, bohatě stačilo. Jídel tolik, včetně ryb,že za týden nelze vše ochutnat. Uplně super byla část s moučníky, hodně druhů i celé dorty. Kdo je na sladké, tak ten si dá do nosu. Slabší s ovocem, melouny, jablka, pomeranče a to tak asi vše. Zeleniny hodně. U plážového baru rozlévané nápoje místní výroby dostačující.


Vybavení, služby a personál

Na velmi solidní úrovni. SAT TV pouze turecké, něco německé, BBC, ruské. České ani slovenské nic, přitom čechů a slováků hodně. Personál v hotelu velmi ochotný, v restauraci jak kdy a jak kdo. Chybí nějaký minimarket. Pěkný bazénový komplex (bazének pro mrňousky, bazén s výřivkou + velký bazén a skluzavky.


Pláž a moře

Pláž a hlavně moře na přelomu srpna a září super. Tak teplé moře jsme ještě neměli. Šnorchlování u skal taky pěkné. Dostatek lehátek (zdarma), osušky na pláž také.


Okolí hotelu

Okolí komplexu není nic, jen město Kyrenie (cca 9 km), ale kdo jede jen k moři, tak bude spokojen.


Celkový dojem

Celková spokojenost s oddychovou relaxací. Dovolená u moře, koupání, opalování, dobrá strava.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Acapulco Beach Resort Spa & Sports

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h