Detail recenze: Hotel Acapulco Beach Resort Spa & Sports

  Kypr, Kyrenia, Catalkoy

4/5

Jirka:
V areálu všude čistota a ochotný personál,a vše klapalo jak má.

Ubytování

Luxus pokoje -průchozí k synům s vnoučaty ,denní hotelový servis .Ubytovací budova hned vedle recepce , nebrat bungalovy jsou takové ošuntělé a malé.


Strava a stravování

Strava bezva a hlavně výběr a všeho dostatek, i pití i venku u baru. Trošku větší vzdálenost z hotelů do jídelny ,ale jezdí tam zdarma otevřený hotelový bus.


Vybavení, služby a personál

Personál ochotný a neustále na vysilačkách vše ihned řeší,sportovní využití pin-ponk ,tenis skluzavky do vody,animace přes den u vody a večer v teatru , pro děti placený lunapark večer,bazén čistý a udržovaný ,venkovní skluzavky a houpačky .Vnitřní bazén a posilovna.


Pláž a moře

Moře čisté teplé 31°c ,hned pod hotelem ze slunečníkama a lehátky zdarma a jejich dostatek a také u bazénů ,písek čistý a jemný ,pozvolný vstup do moře vodní sporty jsem nevyužíval.


Okolí hotelu

V okolí hotelu nic není, musí se jed hotelovým busem za 1eu tam a za 1eu nazpět přes den , večer místní taxi do nejblišího města kde je hodně krámků, přístav a restaurací.


Celkový dojem

Jedna z nejlepších dovolených a vřele dopořučuji ,akorát to kazí asi 1 hod mezi přistání v Turecku tam i zpět. a čekání na odlet.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.