Detail recenze: Adalya Resort & Spa Hotel

  Turecko

4/5

Eva:
Hotel s příjemnou atmosférou, ochotný personál, čisto, výborná a pestrá strava. Hotel doporučuji. Klidně bych se tam i vrátila - jsme manželé ve věku 62,64 let.

Ubytování

Měli jsme prostorný pokoj, denně úklid, výměna ručníku, ochotný personál.


Strava a stravování

Velký výběr, stále doplněný bufet - nemělo to chybu. Ochotný personál. Bufet v zahradě hotelu i na pláži - tam je možné i jít na oběd.


Vybavení, služby a personál

Animační programy pro děti i dospělé, volejbal na pláži, 3 bazény v zahradě hotelu s lehátky.


Pláž a moře

Hotel hned u pláže přes pěší promenádu - asi 50 m. Lehátka, ručníky zdarma, denně čisté ručníky. Široká písčitá pláž. Na pláži pergoly i slunečníky. Voda v polovině června vynikající asi 26 stupňů. Pozvolný vstup do moře. Vodní sporty všeho druhu.


Okolí hotelu

V okolí jsou velké hotely ten náš byl asi nejmenší, procházky jsou možné večer po promenádě mezi hotely a mořem i několik km. Je možnost i nákupů v okolí, my co jsme potřebovali jsme si koupili v přízemí hotelu. Hotel nabízí odvoz autem do prodejny zlata a kůže. Vzadu za hotelem je rozestavěná další budova hotelu - byl tam ale klid vůbec se tam nepracovalo.


Celkový dojem

velmi dobrý


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Adalya Resort & Spa Hotel

Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno