Detail recenze: Adele Beach Hotel

  Řecko, Kréta, Adelianos Kampos

5/5

Dáša:
Dovolená podle mých představ, blízkost pláže, dobré služby.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Vybavení bylo jednodušší a starší, ale čisté. Byly to 1patrové domky umístěné v krásné zahradě blízko pláže. Každý pokoj měl vlastní vstup přímo ze zahrady.


Strava a stravování

Jídla bylo dost, nevěděli jsme, co si vybrat.Bylo vynikající, převážně řecké, takže ideální pro toho, kdo chce ochutnat řeckou kuchyni. Netvořily se žádné fronty!Krásná terasa s výhledem na moře.


Vybavení, služby a personál

Úklid probíhal každý den, personál ochotný. Z vybavení chybí WIFI, ale dá se to přežít a mají v hospůdkách.


Pláž a moře

Pláž z drobných kamínků, dost místa i na vlastní slunečník. Vstup pozvolný, ve vodě byly občas velké ploché kameny, takže pozor na uklouznutí, hlavně pro starší jsou lepší boty do vody. Moře čisté.


Okolí hotelu

Blízko zastávka autobusu, takže ideální na výlety třeba do Retymna- doporučuji. Velké množství taveren a obchůdků. Chodník až do vedlejší vesnice, procházky do kopců s vyhlídkou na moře.


Celkový dojem

Dovolená v tomto hotelu se mi líbila, trochu mi kazila dojem ruština na každém kroku, s cizinci v obchodech komunikují spíš rusky než anglicky. Ale to je bohužel dáno změnou klientů. Chybí WIFI, což je dnes jinde samozřejmost.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–19 h