Detail recenze: Adora Calma Beach Hotel

  Turecko, Side, Kizilot

4/5

Klára:
Komplex patří soukromému majiteli, který bungalovy hlavně pronajímá Turkům a Ti jsou tam na prvním místě. Je tam sice bazén,ale ten je jich plný a moc se jim nelíbí, když se tam chodí čeští turisté koupat. Pokud máte rádi řvoucí nevychované děcka, které vám skáčou na hlavu a ječí, tak si užijete. Na každém kroku je vám za zády někdo z personálu a majitel kontroluje každý krok, co jíte, kolik si toho berete. Prostě velmi nepříjemná dovolená.

Ubytování

Bungalovy jsou čisté a dostačující. Klima je super v tak horkých dnech.


Strava a stravování

Jídlo bylo podáváno na čas, takže pokud očekáváte jídlo po celý den bohužel. Maso tam neuvidíte, pouze sem tam nějaké mleté rolky, a vše je tak pálivé, že kdo to nemá rád, nemá v podstatě co jíst. Rýže, nudle,saláty,zelenina,vše PÁLIVÉ!!! Dezert pouze puding, nebo spíše barevná hmota bez chuti a nějaká krupice s čokoládou. Ovoce meloun a hrozno. Dopolední svačinky nebyly vůbec a odpoledne u bazénu talíř slaných odporných sušenek a ty si rozebrali Turci, takže smůla. O večerní polévce, jak slibovali si můžete nechat zdát. Alkohol ředěný,bez chuti, po 22h si vše platíte a později jen voda v barelu (pokud dojde,ani tu už ne),Pokud chcete večer kafe,čokoládu atd dostanete až od 10h ráno. K pití voda nebo naředěný odporně sladký Tang.


Vybavení, služby a personál

Areál je plný Turků, kteří jsou tam na prvním místě a ve všem jsou upřednostňováni. O víkendech, když přijedou, se dočkáte grilovaného maso a pizzy,ale jen ,pokud jsou tam oni. A to ,když si to vezmou i čeští turisti,tak vás málem zabijou.


Pláž a moře

Pláž hezká, klidná,trošku nepořádek,ale jinak to šlo. Lehátka zdarma. Moře je poměrně čisté, velké vlny.


Okolí hotelu

Okolí je klidné,nic moc kolem není.


Celkový dojem

V Turecku jsme byli poprvé a už bych tam nejela. Rezort byl krásný,ale ten přístup a vše kolem,hrůza.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h