Detail recenze: Adora Calma Beach Hotel

  Turecko, Side, Kizilot

4/5

M.N.:
Hotel nic moc díky přístupu majitele a šéfkuchaře.Hluk na spodním baru do půlnoci, když jsou hosté pomíchané ( všechny věkové kategorie) , měl by být brán ohled na toto uskupení. Před tímto hlukem není kam z chatek utéct.

Ubytování

velké množství komárů a mušek, pokoje nevystříkané, po této stránce katastrofa, podle úplatku dávají pokoje a chatky horší a lepší práce uklizeček v pořádku


Strava a stravování

Stava byla to nejhorší z celé dovolené, po 14-ti denním pobytu, jídla se opakovala, co zbylo z oběda bylo v jiné formě večer, polévka stejná se opakovala 3x po sobě.Když měl přijít delegát, trochu zlepšení , špatná hygiena, muchy na jídle apod. Stalo se , že obsluha zaspala snídani, všichni chodily do neuklizené kuchyně a hledali něco k jídlu, žádná omluva od vedení a majitele hotelu.Veškerý personál vč. neudržovaného zahradníka, uklizeček se pohyboval běžně v kuchyni (i cizí návštěvy)- hygiena se nedodržuje....


Vybavení, služby a personál

uklizečky v pořádku, vybavení slabý průměr,


Pláž a moře

pláž nebyla moc uklizená, moře výborné


Okolí hotelu

neudržované, prašné cesty,pohoda pro komáry a hmyz


Celkový dojem

Většina hostů byla značně otrávena z přístupu personálu, jim to ale vůbec nevadilo, jazykově nejsou vůbec vybaveni, není s kým domluvit.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h