Detail recenze: Adora Calma Beach Hotel

  Turecko, Side, Kizilot

4/5

Bára:
Jediné co odpovídá slibovanému je lokalita.

Ubytování

Ubytovaní je v bungalovech,čisté,klima na pokoji.


Strava a stravování

Totální katastrofa! Nazývat toto All inclusive je drzost. Je to tak slabší plná penze. Jídlo je časově omezeno,nikoliv po celý den. Maso tam vůbec nečekejte,převladají misky néjake trąvy a zbytků z předchozího dne smíchané s jogurtem. VŠE je tak ostré,že se to nedá jist. Moučníky vůbec nečekejte,pouze odporný puding bez chuti a krupici s čokoládou..KATASTROFA. Když prijedte na jídlo později nemáte skoro co jíst . Jídlo se doplňuje dle nálady majitele. Odpoledne přinesou k bazénu misku sušenek,které jsou během minuty pryč. Dopoledni svačinky jsme ani neviděli,taktez večerní polévku.


Vybavení, služby a personál

Celý areál je plný Turku,kteří mají ve všem privilegia. Do bazénu se nedostanete,protože je jich plný. Taktéž na pláži. Pokud jím nějak budete vadit,žalují majiteli a ten se postará,ať nepřekažíte. alkohol je ředéný vodou ,i pivo! Dostanete upozornění delegáta,že se nesmi pit voda z kohoutku,ale vodu do barelů,která je určena k pití doplňují z hadice na zalévání zahrady. Byli jsme toho přímo svědci. Po 22h,né li v noci nedostane mnohdy ani vodu,natož cokoliv jiného. Odlétali jsme brzy ráno a o kafi jsme si mohli nechat jen zdát . Vše vypnuté a schované .


Pláž a moře

Velké vlny,super. Lehátka zdarma,pokud přetáhnete Turky.


Okolí hotelu

Špína špína špína


Celkový dojem

Obrovské zklamání. Výsledek neodpovídá ceně. Nedoporučuji jet s malými dětmi,nebudou mit,co jíst,vše ostré a velmi kořenéne.Už nikdy víc!


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Adora Calma Beach Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h