Detail recenze: Adriatiq Hotel Zora

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Primošten

5/5

Cena
od 1 033 Kč/os
Dana:
Maximální spokojenost. Dobrá kvalita za super peníze.

Ubytování

Předělaná koupelna. Starší a jednoduché vybavení pokoje, vše čisté.


Strava a stravování

Dobrý výběr u snídaně i u večeře. Většina jídel opravdu dobře dochucena. Jen zmrzlina byla bohužel 1x za pobyt.


Vybavení, služby a personál

Přidělený wifi kód v hotelové recepci nefungoval. Recepční vpohodě, taktéž číšníci v restauraci. Zkoušeli jsme si domluvit připlacení nápojů k večeři, ale bohužel nešlo to.


Pláž a moře

Krásně čistá modrá voda. Bez mořské "havěti" :-), žádní krabi ani mušle. Jen kus dál v zátoce pár ježků. Nepřeplněné pláže, výběr západní, jižní nebo severní strany poloostrova na koupání - všude blízko. Severní strana méně vln, pro malé děti příjemnější, ani tam tak nepralo sluníčko. Koupání bez bot by nešlo, kamínky nepříjemné naboso.


Okolí hotelu

Velmi blízko do města. Minidisco pro děti super. Dětský mini-klub otevřený v nevhodnou dobu, nebyli jsme ani jednou. Samoobsluha ve městě, asi 10 min chůze.


Celkový dojem

Maximální spokojenost. Potěšilo mě, že se dají domluvit speciální podmínky. V pokoji 2+1 ubytují bez nároku na lůžko a stravu i 4. osobu (malé dítě starší 2 let). Příjemné koupání v hotelovém bazénu.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–17 h