Detail recenze: Hotel Aegli Studios

  Řecko, Thassos, Chrissi Akti

4/5

Cena
od 8 139 Kč/os
Marta a Saša:
Ubytování v tomto studiu bylo krásné. Spokojenost se vším. Čisto, výměna prádla dle potřeby, k dispozici bazén, ale jelikož je k moři opravdu jen cca 5 minut, téměř jsme ho nevyužívali. Opravdu SUPER.

Ubytování

Krásná a čistá vila, pokoje i vybavení skvělé.


Strava a stravování

My jsme měli pobyt bez stravy, ale podél pláže je obrovská spousta taveren, kde si i ten nejnáročnější strávník může vybrat dle chuti i nálady. My jsme byli nesmírně nadšeni z taverny KORALI, kde nám naprosto vyhovovala česká obsluha. Paní nám nesmírně ochotně vždy poradila s výběrem a na tu slast tohoto řeckého papáníčka budeme ještě hodně dlouho vzpomínat.


Vybavení, služby a personál

Každý den uklizeno, výměna prádla dle potřeby, příjemný personál.


Pláž a moře

Pláž opravdu kousek od studií, obrovská,ale přitom může mít člověk dostatek soukromí.Na pláži se neplatí poplatek za lehátka a slunečníky, ale pouze i za minimální konzumaci máte vše celý den k dispozici.Vstup do moře velmi pozvolný, místy písek, místy kamínky a teplota a čistota moře - za 100 bodů.Takové krásně čisté moře jsme ještě nikde neměli. Teplota moře byla v některé dny i 29°C, a přitom teplota vzduchu není tak úmorná, jako někde jižněji. Fakt nádhera.


Okolí hotelu

Všude kousek jak do obchodů, tak do taveren, večer příjemné procházky a kolem studia olivové háje.


Celkový dojem

Nezapomenutelná nádherná dovolená ve všech oblastech vyžití.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno