Detail recenze: Hotel Aeolis Thassos Palace

  Řecko, Thassos, Astris

5/5

Cena
od 11 331 Kč/os
Luboš:
Jak píšu v názvu, hotel odpovídal popisu

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Při příjezdu nám bylo sděleno, že nám vyměnili pokoj standart za superior s výhledem na moře, proti čemuž jsme neprotestovali :-)


Strava a stravování

Pobyt jsme měli na 11 nocí s all inclusive. Strava výborná, výběr bufetovým způsobem ze 3-4 nabídek, dále k dispozici zeleninový bufet, ovoce, zákusky. Po týdnu se nabídka opakovala.


Vybavení, služby a personál

Vyzkoušeli jsme nabídku masáží - doporučuji


Pláž a moře

Mohu hodnotit pouze pláž u hotelu. Zcela nám vyhovovala, klid a okolo 20 lidí na pláži. Nevyhledáváme plážové bary, takže skoro soukromá pláž nás okouzlila. Slunečníky a lehátka k dispozici zdarma, přicházeli jsme okolo 10. hod a vždy se nějaké volné našlo. Pláž není vhodná pro děti, je oblázková a pro vstup do moře je potřeba mít boty (mořští ježci.) Vstup do vody je kamenito-oblázkový). Jinak hotel provozuje dopravu zdarma na pláž vzdálenou cca 2km. Ta je již písčitá, ale více obsazená.


Okolí hotelu

Kdo hledá klid zde ho najde. Hotel je tzv. na samotě tady ne u lesa, ale u moře :-) Kdo chce nakupovat a žít nočním životem ať si vybere jiný hotel přímo ve středisku


Celkový dojem

Dlouho jsme vybírali dovolenou a vybrali jsme přesně to, co jsme chtěli. Tedy klid a pohodu.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–17 h