Detail recenze: Aeolos Beach Hotel

  Řecko, Kos, Lambi

4/5

Cena
od 11 331 Kč/os
Jana:
Katalog CK Fischer slibuje klidné místo -to je pravda .Hotel je v krásné rozlehlé zahradě. Bazén a venkovní vířivku- bazén výborný,teplá voda, vířivka nefunguje. Polopenze formou bufetu - jídlo výborné,u snídaně ale musíte čekat na obsluhu, která rozlévá čaj a kávu ( hostů je dost takže na vás občas i zapomene),sám si nemůžete nalít. Samoobslužně lze nalít pouze vodu a ovocný nápoj ( prášek rozpuštěný ve vodě). Klimatizace 8 hodin denně - to tedy ne. Klimatizace šla vždy jen 6 hodin denně -3hodiny odpoledne,když jsou všichni venku u moře, 3hodiny v noci (22,30 hod.-01,30 hod..) -pak už se moc nevyspíte. To,že je zapnutá se pozná podle mohutného hučení,ne podle chlazení,to tak až nejdřív po hodině provozu. Jídelna není klimatizovaná a při večeři do větší části svítí slunce. Další drobné nedostatky už přehlížím. Personál je celkem příjemný. Hotel odpovídá 4**** snad jen ve výběru a chuti jídla. Svým zastaralým vybavením a službami je to sotva na 3***.

Ubytování

Zastaralé, poškozené. Odpovídá s bídou 3***.


Strava a stravování


Vybavení, služby a personál

Klimatizace 8 hodin denně - to tedy ne. Klimatizace šla vždy jen 6 hodin denně -3hodiny odpoledne,když jsou všichni venku u moře, 3hodiny v noci (22,30 hod.-01,30 hod..) -pak už se moc nevyspíte. To,že je zapnutá se pozná podle mohutného hučení,ne podle chlazení,to tak až nejdřív po hodině provozu. Jídelna není klimatizovaná a při večeři do vetší části svítí slunce. Další drobné nedostatky už přehlížím. Personál je celkem příjemný, vyniká mezi nimi animátor .


Pláž a moře


Okolí hotelu


Celkový dojem

Dá se zde prožít klidná dovolená, s příjemným koupáním. Od ubytování moc nečekejte,spát se v noci moc nedá-klimatizace v noci jen 3 hod. ( nelze ji ani připlatit). Popis v katalogu CK neodpovídá. Hotel odpovídá 4**** snad jen ve výběru a chuti jídla. Svým zastaralým vybavením a službami je to sotva na 3***.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–17 h