Detail recenze: Aeolos Beach Hotel

  Řecko, Kos, Lambi

4/5

Cena
od 11 331 Kč/os
Jitka B.:
Klimatizace funguje pouze 14.00-19.00 a 23.00-6.00, Takže každé ráno vstáváte v šest, po vypnutí je v pokoji nedýchatelno. Někteří dospávají na plážových lehátkách. Jít v poledne na toaletu je jako jít do sauny. Koupání - moře fajn,mělké, teplé, jemný písek - ovšem napřed musíte překonat pás dosti neschůdných kamenů. Např. pro starší lidi, kteří již nemají takovou stabilitu, naprosto nevhodné. Jídlo chutné, dostatečně pestré - ovšem dostanete jen jeden příbor, kterým jíte vše od předkrmu po moučník. Párátka neexistují. Pití roznáší číšník, když si objednáte např. minerálku, dostanete 1 dcl. Pokud vám to nestačí a chcete si přiobjednat, jste ignorováni. Pokud chcete pro tři lidi láhev 0,7l minerálky, musíte si ji zaplatit, ač máte all inclusive. U plážového baru mají cca 5 popelníků, když dojdou, dostanete skleničku s trochou vody. Moje nejhorší dovolená za posledních deset let.

Ubytování

Omezená klimatizace zkazila dojem, jinak bych dala 3 hvězdičky.


Strava a stravování

Jídlo chutné, dostatečné, spokojenost. Prostírání a kultura stolování - hrozné.


Vybavení, služby a personál

Denně večení programy i programy pro děti.


Pláž a moře

Když už se přes kameny dostanete do vody, potom super. Oceňuji širokou, prostornou travnatou pláž s lehátky a slunečníky a několika stromy.


Okolí hotelu

Pustina.


Celkový dojem

Na pohled pěkné.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–17 h