Detail recenze: Aeolos Beach Hotel

  Řecko, Kos, Lambi

4/5

Marcela:
S ubytováním jsme byli spokojeni.Skutečnost odpovídala popisu i fotkám.Jediné,co nefungovalo za celou dobu našeho pobytu byl internet,což vadí především mladým lidem.

Ubytování

Byli jsme ubytováni v třílůžkovém bungalovu s terasou a přímým výhledem na moře.Pokoj prostorný,velká koupelna s vanou a sprch.koutem.Úklid probíhal každý den,3x výměna ručníků a osušek.Lednička moc nechladila.Připojení na internet se za celý pobyt nezdařilo.Klimatizace fungovala pár hodin odpoledne,to jsme byli venku.Večer bylo v pokoji dost velké teplo,klimatizace fungovala až od 23,00hod.


Strava a stravování

Polopenze-stravování výborné!


Vybavení, služby a personál

Personál milý.Možnost půjčení auta a kola.Obojí jsme využili.Auto jsme si půjčili na 1 den.Byli jsme nemile překvapeni,že auto musíme vrátit už ve 20,30 hod.Možná,kdybychom využili autopůjčovnu ve městě,bylo by to jinak.


Pláž a moře

Písečno oblázková pláž,která je od bungalovů oddělená zatravněnou plochou se slunečníky a lehátky.Lehátka jsou dost daleko od sebe,takže máte klid a soukromí. Přímo na pláži se ležet nedalo,protože od moře silně foukalo.Vstup do moře byl velmi pozvolný,moře teplé.


Okolí hotelu

Možnost procházek téměř žádná.Nejbližší obchod je v Kosu,kam se lze dostat autobusem nebo na kole(cca 5 km)Jinak klid a pohoda.


Celkový dojem

Celkový dojem byl vynikající.Doporučuji projet ostrov autem,stojí to zato.Také vítr je na Kosu silnější,než jsme zažili třeba na Zantě nebo Limnosu,což je v tom horku příjemné,ale měli jsme velké vlny.Záleží však ve které části jste,protože o pár kilometrů dál je to zase jiné.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–19 h