Detail recenze: Aggelo Boutique Hotel

  Řecko, Kréta, Stalis [Stalida]

4/5

Cena
od 8 139 Kč/os
Soňa:
V tomto hotelu jsme s manželem a malou dcerkou (necelé dva roky) strávili příjemnou dovolenou. Hotel je menší rodinný, nedávno zrekonstruovaný, na pokoji krásná čistá koupelna, jinak vybavení pokoje jednodušší, ale příjemné. Denně probíhal úklid takže s čistotou nebyl problém. Personál hotelu a restaurace velice příjemný a ochotný. Co se týče jídla, žádné přeplněné stoly jídlem nečekejte, ale nabízené jídlo bylo velice chutné a vždy jsme se dobře najedli. Jediné mínus dávám za ovoce, to jsme si museli kupovat, protože při večeři byl každý den pouze meloun. K hotelovému bazénu jsme nechodili, ale byl čistý, udržovaný. Pláž byla kousek přes silnici, cesta k ní neudržovaná, všude odpadky, ale po pár krocích se ocitnete na krásné písečné pláži s velmi pozvolným vstupem do moře. Slunečník a lehátka zde za 6 euro/den. Město se táhne kolem pobřeží, na každém kroku je taverna, bar, resturace, obchůdky. Kdo vyhledává spíše památky a pěkné řecké městečka, přístavy... tak zde nic takového nenajde. Nám se zde dovolená líbila, vybrali jsme toto místo kvůli dceři, moře je vhodné pro děti a s takto malými dětmi se v horku výlety podnikat nedají.

Ubytování

Pokoje mají krásnou novou koupelnu, ostatní vybavení je jednodušší ale pěkné. Na pokoji je lednice, televize, fén, klimatizace za poplatek.


Strava a stravování

Menší výběr ale jídlo velice chutné. Velké mínus za nedostatek ovoce, každý den pouze meloun.


Vybavení, služby a personál

Pěkný malý hotel, personál velice příjemný a ochotný.


Pláž a moře

Krásná čistá pláž, moře pozvolný přístup, ideální pro děti.


Okolí hotelu

Žádně památky nečekejte, jsou zde pouze resturace, taverny a bary kolem moře.


Celkový dojem

Byli jsme spokojeni.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno