Detail recenze: Aggelo Boutique Hotel

  Řecko, Kréta, Stalida - Stalis

4/5

Cena
od 10 220 Kč/os
Sylva P.:
Hotel Sofokles Beach *** je starší hotel, menší, se spíše rodinnou atmosférou. Odpovídá 3*. Je umístěn přímo u hlavní komunikace v letovisku Stalida-Stalis. Příjemný hotýlek pro nenáročné.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování v hlavní budově s výtahem nebo přilehlých budovách. Pokoje byly vybavené jednoduše, v krétském stylu – postele, noční stolky, individuální klimatizace, telefon, SAT TV, šatní skříň, koupelna se sprchovým koutem a WC, balkón. Pokoje spíše vybydlenější - žádná sláva. Odpovídá však 3*.


Strava a stravování

Stravování formou bufetové polopenze. Nabídka celkem pestrá, jídlo bylo dobré. Káva byla poněkud "zatuchlá", ale to bylo spíš starším kávovarem :-)


Vybavení, služby a personál

V hotelu je recepce s menší vstupní halou, venkovní posezení s houpacími křesílky a barem, dále restaurace, TV místnost, menší venkovní bazén se slunečníky a lehátky zdarma. Areál není moc velký.


Pláž a moře

Písčitá pláž s možností vodních sportů je asi 60 m od hotelu (s lehátky a slunečníky za poplatek), kousek za hlavní komunikací. Vstup do moře pozvolný, moře bylo čisté. Vhodné i pro děti. Pláž je celkem prostorná.


Okolí hotelu

Leží u hlavní komunikace v letovisku Stalida-Stalis v těsné blízkosti je mnoho taveren, barů, obchodů, půjčoven aut a skútrů. Oběma směry od hotelu se můžete procházet a užívat si nakupování či barů a taveren. Mezinárodní letiště Heraklion je asi 35 km.


Celkový dojem

Celkem příjemný menší a jednoduchý hotel blízko pláže a společenského vyžití. Pokud chcete trávit čas více na pláži, než u bazénu, budete spokojeni. Bazén byl totiž dost malý, i travnatá plocha okolo něj působila jaksi stísněně. Jinak to byl klidný hotel, přestože je umístěn v centru letoviska.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Seniory
  • Mládež
  • Obchodní cesty
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h