Detail recenze: Akdora Resort Hotel & Spa

  Turecko, Side

3/5

Alča:
Hotel jako takový nebyl špatný ( nepočítám neupevněné zrcadlo v koupelně, neuklizený a špinavý stolek na balkoně apod. ), ale služby hotelu KATASTROFA . Celkem v hotelu snad pracuje pět lidí, střídají se všude kde to jde, chaos.Ceně all incl.neodpovídalo nic, občertstvení, hlavně pití ( stále nebylo, pořád jen voda z barelu a i ta občas došla, s vínem problémy, vše teplé, se vším problém ).Nepořádek v jídelně, nestačí uklízet.Je to škoda.Ale je to i celkem daleko k moři, ale i to bych oželela.Celkově tato oblast nezajímavá, SIDE městečko fajn, ale taky žádná sláva.Cest.kancelář také nic moc.Delegátka udivená, že něco nefunguje, nechápu.Letadlo šílené, služby na palubě děsné, hlavně jídlo, to se nedalo pozřít.Aspoň že jsem za tento zájezd nedala tolik peněz, každopádně tento hotel rozhodně nedoporučuji ( mluvím i za mého přítele, který všeobecně odmítá do této zěme příště vycestovat ).Jinak agentura ZÁJEZDY.CZ fungovala dobře, jen škoda, že si nenajdou více recenzí, tedy spíše nějaké, při koupi zájezdu nebyla žádná.

Ubytování

Celkem dobré, až na pár drobností, ale co by člověk od 3*** chtěl :o)


Strava a stravování

Pokud člověk chce držet dietu, ať tam jede.Maso 1x týdně ( myslím kus masa ), jinak maso hledáte v omáčce a jste šťastní, že něco najdete. Jídlo se stále opakuje, při delším pobytu bych se už nestravovala a chodila jinam.Co zbyde na oběd, udělá se z toho večeře ( ale stále byla večeře to nejlepší z menu na den ).Žádně sladkosti, jen meloun :o) Až mooooc zeleniny.Mám ji ráda, ale všeho moc škodí.Pití NEFUNGUJE VŮBEC !!!


Vybavení, služby a personál

vybavení dobré ( jen o minibar jsem si musela říci ), služby katastrofa ( jen uklid celkem fungoval ), personál to samé


Pláž a moře

čisté a teplé moře, ale celkem daleko ( 600 m ) a do kopce cesta zpět.Lehátka placené ( 5 eur 2 osoby )


Okolí hotelu

Celkem šlo, byl tam klid a celkem dobrá cesta do okolí ( drobné nákupy, nečekejte supermarket :o)))


Celkový dojem

Škoda :o( Už jsem v Turecku byla a bylo to jiné a hezké.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Akdora Resort Hotel & Spa

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h