Detail recenze: Hotel Akropol

  Turecko, Alanya, Kestel

4/5

Cena
od 8 519 Kč/os
EtudaMagda:
Díky tomuto hotelu na mě turecko, kde jsem byla poprvé, udělalo nesmírný dojem, určitě bych se do tohoto hotelu znovu bez váhání vrátila!

Ubytování

pokoj rozhodně neodpovídal tomu, který jsme očekávali na základě uvedených fotek.. >ALE< i tak to byl krásný útulný a velmi čistý pokoj s plnou výbavou! denně automaticky úklid (pokud cedulkou na klice nezvolíte jinak), a když necháte na posteli 1Euro, pokojská vám na postelích z ručníků poskládá obdivuhodné obrazce.. :)


Strava a stravování

Z jídla jsme byli unešení! Denně široký výběr, od evropského přes fast food až po jejich domácí kuchyni! Ani dietáři si nemohou stěžovat.. :)


Vybavení, služby a personál

S tak ochotným, upraveným a 24/7 usměvavým personálem jsem se snad na jednom místě nikdy ani nesetkala! Naučte se pár základních slov turecky a budou vám líbat nohy z vděku, ocení vaši snahu.. :) dýška obvykle nedávám, ale na konci týdne jsme se shodli, že si to opravdu zaslouží.. Ostatní služby rychle a ochotně - výborné!


Pláž a moře


Okolí hotelu


Celkový dojem

Až na cestovkou organizovaný výlet to byla jasná výhra! Ráda se tam vrátím..


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–19 h