Detail recenze: Hotel Akropol

  Turecko, Alanya, Kestel

4/5

Cena
od 10 772 Kč/os
Chalsie:
Hotel je "staršího data výroby", vybavení pokojů tomu tak odpovídá, nic extra, ovšem co se týče úklidu, čistoty... musím jen smeknout, vůně se linula už z dálky, z podlahy by se dalo jíst, pokoje denně uklizené, výměna ručníků, osušek automatická, v jídleně neustálý servis číšníků, čisto i při plné restauraci neposedných dětí. Takže kdo neočekává luxus ve vybavení pokojů, můžu doporučit. Pokoje jsou dost maličké, pro dva lidi ok, pro tři už je to tlačenice, ale i tak v pohodě. V okolí holetu jsou dva bazény, jeden jakoby z vnitřního bloku, který je fakt ledový, ale byla to naše záchrana v těch šíleně horkých dnech, z druhé strany bazén se širokou skluzavkou a tobogánem, kde se vyblbnou nejen děti, ale i dospělí. Takže bazény, čistota, lehátka a bary, super, skvělé, není co vytknout. Hotel je umístěn na kopci a k moři je to opravdu delší kus cesty, dá se jít pěšky nebo použít hotelový bus, který je tam cca za 5 min. Není to tedy asi uplně na to, odběhnout si jen tak k moři a za chvíli zase k bazénu... to je trošičku mínus. Ale pláž čistá, z části písčitá s malými oblázky u vstupu a část kamenitá. Bar a vodní sporty v místě. Co se týče jídla, měli jsme All inclusive. Jídlo vynikající, opravdu to byly lahůdky, výborně okořeněné, spousty druhů, hodně čerstvé zeleniny, ovoce, myslím, že zde si našel každý to své, jídlo fakt výborné. Pití bylo v ceně, i ve všech barech, u bazénů. Pozor, na pláží se pití platí. Každý večer jezdí hotelový bus do centra Alanye, což určitě stojí za to, dá se zde levně pokoupit letní plážová móda, a celkově centrum je moc pěkné. A na závěr jediná věc, kterou musím vytknout, je animační program. Ten bohužel nefungoval. U bazénu je domeček, mini club, kde sice byla přítomna slečna, byla milá, ale s dětmi nekomunikovala, měla tam jen lego a papíry a pastelky, žádný program pro děti, nic. Večer bylo denně uvedené písemně v programu Mini disco, které se za náš 11-ti denní pobyt konalo 4x, animátor přítomen byl, ale dětem se nevěnoval. Programy pro dospělé v nočních hodinách hodnotit bohužel nemohu, účastnila jsem se jednoho a ten byl fajn. Během dne žádné animační programy nebyly. Byla jsem zvyklá, že animátoři neustále uháněli lidi, ať jdou hrát to či ono, pořádaly se turnaje atd., zde nebylo nic. Což trochu celkovému dojmu pobytu ubírá. Absolvovali jsme výlet lodí okolo pobřeží Alanye a ten vřele doporučuji, pirátská show neměla chybu a skalnaté pobřeží je opradu nááádherné. Celkově tedy hodnotím pobyt v hotelu Akropol za výborný s malým mínusem za ty animační programy.

Ubytování

Hotel je "staršího data výroby", vybavení pokojů tomu tak odpovídá, nic extra, ovšem co se týče úklidu, čistoty... musím jen smeknout, vůně se linula už z dálky, z podlahy by se dalo jíst, pokoje denně uklizené, výměna ručníků, osušek automatická, v jídleně neustálý servis číšníků, čisto i při plné restauraci neposedných dětí. Takže kdo neočekává luxus ve vybavení pokojů, můžu doporučit. Pokoje jsou dost maličké, pro dva lidi ok, pro tři už je to tlačenice, ale i tak v pohodě.


Strava a stravování

Super, skvělé, výborné!!!


Vybavení, služby a personál

Personál byl velice milý a vždy ochotný pomoci, vyřešit daný problém nebo poradit. Vybavenost pokojů tak nějak základní, žádný luxus, ale postačující, vybavení hotelu v pořádku, bylo zde vše, co bylo třeba, vlastně i netřeba :)


Pláž a moře


Okolí hotelu


Celkový dojem

Hotel Akropol není pro náročnou klientelu, ale obyčejní lidé, s dětmi, kteří netouží po přepychu, si to zde náramně užijí. Škoda, že je dál od pláže i od centra, ale s tím, každý, kdo tam jede, již počítá. A fakt dobře se zde najíte!!! Doporučuji.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–17 h