Detail recenze: Akrotiri Beach Resort Hotel

  Řecko

5/5

Líba:
Krásný ostrov s mnoha zajímavými místy, kam se zajet podívat. Koupání super.

Ubytování

Odpovídající 4 hvězd.hotelu. Pouze polštáře velmi tvrdé a nepohodlné. Jinak čisto a nepoškozený nábytek.


Strava a stravování

Snídaně bohaté. Večeře dle menu , 2 předkrmy , hlavní jídlo výběrem za 4 chodů, dezert- výběr asi ze 6 možností, po týdnu se celé menu opakuje. Jídla je až moc.


Vybavení, služby a personál

Vybavení velmi dobré, všude wifi zdarma. Na recepci možnost bezplatně zapůjčit slunečník, který na konci pobytu vrátíte.Hodí se když cestujete na jiné pláže. Na pláži na útesech tzv.Rocky Beach zcela zdevastovaná lehátka. Na recepci mi řekli, že jiná nemají a neřešili to. Jinak personál velmi zdvořilý a příjemný.


Pláž a moře

Moře a pobřeží určitě nejhezčí z celého Korfu. Na pláži možno pronajmout motorovou lodičku a navštívit okolní pláže. Nejhezčí je Paradiso beach. Lodˇka na celý den od 40-90 Eur dle velikosti lodě a obsahu motoru. Není potřeba žádných zkoušek. U hotelu veřejná pláž sejdete pouze schody.Méně pohyblivé osoby mohou mít problém. Rocky beach soukromá pouze pro hotel ale s varováním "Koupání na vlastní nebezpečí". Vstup do vody ze schůdků na skále. Nebezpečnější pouze když jsou větší vlny.


Okolí hotelu

Okolí hotelu klidné bez nočního rušného života.


Celkový dojem

Krásné místo s mnoha možnostmi kam se zajet podívat. Byli jsme velmi spokojeni.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.