Detail recenze: Hotel Aktea Beach Village

  Kypr, Ayia Napa

4/5

Cena
od 13 890 Kč/os
Irena.Č.:
Tento hotel byl postaven roku 2003. Svou výhodnou polohou poblíž nejkrásnějších pláží a zároveň blízkostí živého centra letoviska Ayia Napa, patří k často vyhledávaným hotelům.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Moderně vybavená studia s individuálně ovladatelnou klimatizací mají koupelnu s vanou a WC, SAT/TV, trezor (za poplatek), manželské lůžko a obývací část s rozkládacím gaučem a vybaveným kuchyňským koutem (základní sortiment nádobí, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice). Pokoje mají balkon nebo terasu. Apartmány jsou prostornější s možností dvou přistýlek.


Strava a stravování

Polopenze, lze dokoupit all inclusive.


Vybavení, služby a personál

Wifi připojení je pouze v prostorách hotelu, na pokojích internetové připojení není. Klient si může dokoupit na pokoj trezor - cena je 9.-Euro/týden. V hotelu je možná lukostřelba, je tu volejbalové hřiště, konferenční místnost pro 150 lidí, výborně vybavená posilovna. Vnitřní bazén je otevřen pouze v zimě. Parní lázně a masáže jsou za poplatek. Pračka na mince - 3 Eura. Disco začíná ve 24 hodin a trvá až do rána.


Pláž a moře

Hotel má 2 pláže - Nissi Beach je 150 metrů od hotelu a Sandy Beach se rozprostírá na druhé straně hotelu, též vzdálena 150 metrů.


Celkový dojem

Tento hotel je otevřen i v zimě - konají se tu sportovní soustředění. Pěkný hotel.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Obchodní cesty
  • Odpočinek
  • Páry
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–17 h