Detail recenze: Akti Beach Club Hotel Resort

  Řecko, Kos, Kardamena

5/5

Cena
od 11 490 Kč/os
Honza:
Celkově spíše zklamání...

Ubytování

Abychom jako 4členná rodina měli dost prostoru, dopláceli jsme si za "big family room" s 2mi oddělenými ložnicemi. Bohužel po příletu jsme byli ubytovaní v něčem co odpovídalo standardům 80tých let (vybavení apod.). Velký bylo tak maximálně naše udivení, pokoje v žádném případě. Na 1noc OK, ale na 10dní katastrofa! Jeden pokoj (kde měli spát 2lidé) dokonce úplně bez oken. Kdo dal hotelu 4hvězdy???? Stálo to trochu handrkování, nakonec jsme dostali pokoj jinde. Ten už byl v pořádku, dokonce odpovídal fotkám z cestovky. Jenže byl hned vedle "divadla", kde dost hlasitá reprodukce (a zdi/stěny hotelu z papundeklu) neumožnily v klidu spát ani se zavřenými okny (=>člověk na sebe musel pustit klimatizaci, jinak by se upekl). Na oko vstřícní Řekové jakékoliv stížností/prosby s úsměvem přijali, ale hned další den ignorovali a pouštěli hudbu dál i přesto, že na parketu nebyl kolikrát ani jediný klient. Hudba hrála i do 2ráno (ale to už byla celkem potichu) kdy nacvičovali animátoři...proto rodiny s dětmi či ti, co potřebují v noci alespoň trochu klid a raději spí při otevřeném okně - pozor. Nevaruji až tak před celým hotelem, ale výběrem pokojů... Dětské postýlky - klasické cestovní, ale nemají do nich standardní matraci, takže na pár dní dítě jistě vydrží, na dýl.... Lituji, že jsem neudělal foto našeho prvního pokoje, to by vypovídalo o všem...


Strava a stravování

Velká snaha hotelu o pestrou skladbu. Detailista se pozastaví nad tím, proč ovoce/zelenina není často zralá, ale možná to není v počátku června v silách hotelu zajistit. Za 10dní se to všechno přejí snad každému, ale zde kladně hodnotím snahu. Co nepochopím, je relativně nekomfortní výška židlí (i pro vzrostlé jedince) a pak že dětské židličky nelze zasunout blízko ke stolu, takže prckové se musí dost natahovat a na zemi je spoušť.


Vybavení, služby a personál

K dispozici 3 místa s bazény, což je super, protože si každý vybere co mu vyhovuje, všude možnost občerstvení, akorát se snad každý rodič pozastaví nad tím, proč u hlavního bazénu je velký reproduktor hned u dětského brouzdaliště a pere hudbu a skřeky animátorů do dětí. Dětský koutek komentovat nebudu, protože to je prostě parodie... Personál - skoro všichni velmi vstřícní, až se člověk pozastaví nad tím, že to je už za hranou přirozené vstřícnosti (tedy pokud člověk není s něčím nespokojen a nechce kupř. vyměnit pokoj..).


Pláž a moře

Pláž dost kamenitá, takže vstup bez obuvi jen pro otrlé. Lehátka/slunečníku zdarma,ale moc jich není...takže... Pláž má z jedné strany málo frekventovanou silnici, mezi silnicí a mořem je něco přes 8metrů (mohlo by být více). Ale tím že je pláž kamenitá, tam zase takový nával není. Přesto jsou však lehátka obsazená...no prostě kapacita hotelu je řádově jinde...


Okolí hotelu

Asi bez komentáře, prostě Řecko. Kde není hotel nebo nedostavěný dům, tam je pustina.


Celkový dojem

Myslím, že hotel není zrovna vhodný pro rodiny s malými dětmi, proto slabší hodnocení. Pro větší OK.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h