Detail recenze: Akti Beach Club Hotel Resort

  Řecko, Kos, Kardamena

5/5

Cena
od 10 220 Kč/os
Novonanželé Lucie a Honza:
Hotel cca 10 km od letiště a cca 4 km od Kardemeny. Přímo u moře, Pláž oddělena pouze slepou místní komunikací. . Perfektní dovolená - svatební cesta

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Akti Beach Palace ***** - nová, moderní část resortu Akti Beach. Pokoje jsou čisté, denně uklizené. Náš byl v první budově s výhledem na moře a východ slunce.


Strava a stravování

Pestrý a rozmanitý AI po celý den u všech hlavních bazénů a kousek od pláže 24 hodin. Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu v hlavní budově i s grilem, italskou a čínskou kuchyní. Jednou týdně i řecký večer.


Vybavení, služby a personál

Bez výhrad. Asi 13 sladkovodních bazénů a bazénků, bary, divadlo, kurty, atd. s animačním týmem. Ochotní, milí, ale nevlezlí, vše fungovalo. V AI zdarma lehátka, slunečníky u všech bazénů.


Pláž a moře

Moře krásné, čisté, s přiměřeným klesáním. V moři plno rybyček ochotných se nechat krmit z ruky. V AI i zde zdarma lehátka, slunečníky, šlapadla a kajaky. Pláž oblázkovo písečná, po vstupu do moře pás větších kamenů. Ostatní vodní sporty za příplatek.


Okolí hotelu

Pláže, pole a pastviny, v povzdálí několik jiných resortů a hory, které tvoří závětří před případným sverním větrem. Hotelový bus jezdí několikrát denně zdarma do Kardameny. Případně se dá použít i místní bus. Kos je celkové nádherný a rozmanitý ostrov.


Celkový dojem

Luxusní dovolená. Jsme hodně nároční, ale velice nadprůměrný poměr cena/výkon.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Obchodní cesty
  • Seniory
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h