Detail recenze: Akti Beach Club Hotel Resort

  Řecko, Kos, Kardamena

5/5

Lenka:
Jedna z nejlépe prožitých dovolených pro 4 člennou rodinu a to cestujeme pravidelně :-).

Ubytování

Rodinný pokoj, již jednou v recenzích zmiňovaný, bez okna v dětské ložnici:-), no není to přímo estetické a logické, ale po té co jsme prostudovali areál hotelu jsme došli k závěru, že tento styl ubytování je v 1/2 běžný, neboť jde o dříve postavené pokoje, ty novější jsou již s okny :-). Nám to však nevadilo, děti vydržely déle spát. Pro nás je spíš důležitější čistota pokojů než jejich velikost...úklid by naprosto perfektní, pravidlený a bez chybičky. Hotel je rozlehlý, takže někomu vadí dlouhé cesty na pláž, či k divadlo, ale vzhledem k tomu, že na dovolené je hodně času:-), tohle jsme neřešili:-).


Strava a stravování

Vynikající, každý si může cokoliv vybrat a najíst se kvalitním jídlem do sytosti. Za celých 10 dní se nestalo, aby jsme ochutnali něco, co by nám nechutnalo. K dispozici je mi řecké i italská a čínská kuchyně. Jídlo je neustále doplňováno...Personál velmi milý a vstřícný.


Vybavení, služby a personál

Vybavení, klasická řecká klasika :-). Personál vstřícný, nekonfliktní, neustále pod supervizí manažera.


Pláž a moře

Kemenitá, do moře lze přejít po pytlích, či kdekoliv jinde, rozhodně to není drastické chození po ostrých kamenech, ale pro citlivější povahy jsou lepší boty do vody. Lehátek a slunečníků dostatek. Ručníky oproti depozitu 10EUR.


Okolí hotelu

Klídek, pohoda, samozřejmě, kde není přímo hotelový komplex vyskytují se odpadk, jako všude v těchto zemích... Rozhodně však nic drastického.


Celkový dojem

Rozhodně se sem rádi vrátíme.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Seniory
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–17 h