Detail recenze: Akti Dimis Hotel

  Řecko, Kos, Tigaki

4/5

Cena
od 11 490 Kč/os
Radek:
Velmi příjemný rodinný hotel na okraji Tigaki. Přátelská a velmi ochotná obsluha, pláž hned u hotelu (opravdu jen přes cestu), prostě parádní místo na rodinnou dovolenou.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Relativně skromně zařízené pokoje se sociálním zařízením a miniaturní kuchyňkou, ale velmi čisto, pravidelný úklid a ochotná obsluha. Máme dvě malé děti, tak jsme majitele požádali o změnu pokoje z prvního patra do přízemí (kvůli kočárku atd.) a velmi ochotně nám vyhověli.


Strava a stravování

Pobyt jsme měli bez stravy, ale v hotelu je i bufet, standardní jídla Vaří levně a kvalitně. V okolí výborné restaurace, doporučujeme restauraci ESPEROS, mají dětský koutek a především výborný olivový olej a moc příjemnou obsluhu.


Vybavení, služby a personál

Jak jsem psal výše, vybavení pokoje spíše skromnější, ale vše co bylo potřeba tam bylo, když nám na pokoji chyběly vidličky, stačilo se zmínit a druhý den už tam byly:-)


Pláž a moře

Pláž přímo přes cestu u hotelu, krásná, písčitá, velmi povlovný sestup do može, i po cca30 metrech jsem dosáhl na dno. Ideální pro děti. Jediné, co trochu vadilo byly řesy, ale nebylo jich moc, takže to šlo zkousnout.


Okolí hotelu

V blízkosti byla jak půjčkovna aut, motorek a kol, tak malý obchůdek pro nákup nezbytností. Restaurací bylo cestou do centra Tigaki nespočet. Z centra to bylo pěšky opravdu 5 minut.


Celkový dojem

Moc jsme si to užili :-)


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h