Detail recenze: Hotel Akti Palace Resort & Spa

  Řecko, Kos, Kardamena

5/5

Jolana:
Nově postavený hotel, v moderním minimalistickém designu s výbornými službami a vynikající kuchyní. Byli jsme tam 10 dní se dvěma malými holčičkami 1,5 a 6 let a opravdu jsme si dovolenou užili. Hotel je klidnější, vhodný pro rodiny s malými dětmi i starší osoby, pokud chtějí relax a odpočinek. Za zábavou je možno zajít do sousedního sesterského hotelu Akti Beach, kde jsou večerní animační programy pro děti i dospělé. A musíme konstatovat, že animátoři byli skvělí. Přes den je možno s nimi absolvovat v hotelu Akti Palace jógu, aqua gymnastiku, tenisové lekce.Hotel má i příjemné wellness centrum, masáž byla na velmi profesionální úrovni.Do Kardameny vzdálené 4 km jezdí několikrát denně zdarma hotelový autobus. Doporučujeme využít jak přes den, tak i na noční osvícenou Kardamenu, která je v noci živější a hezčí.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Moderní design budov i pokojů, vše čisté. Každý den úklid a výměna ručníků. Pokojový bar je denně doplňován vodou, 100 % pomerančovým džusem a lahví bílého vína.Vše v ceně all inclusive.


Strava a stravování

Strava pestrá a velmi chutná.Vybere si tu každý, jen nepočítejte s tím, že tu zhubnete.Prostě neodoláte :-). Během pobytu je možno navštívit tři tematické restaurace - řecká, asijská a rybí.


Vybavení, služby a personál

Welness na profesionální úrovni,menší bazény po stranách hotelových budov, u moře dětský bazén a velký bazén s krásným výhledem na moře.U bazénu beach bar.Osušky zdarma každý den k vyzvednutí po cestě mezi hlavním bazénem a pláží.Personál mezinárodní - Češi, Řekové, Bulhaři, Rusové, prostě mix, ale všichni velmi milí a vstřícní. Hotelový autobus jezdící zdarma několikrát denně do Kardameny super.


Pláž a moře

Na pláži i u bazénu byl dostatek lehátek. A pokud náhodou bude úplně plno na pláži, u bazénu místo bude určitě a k moři to je jen pár kroků.Moře čisté, jen přístup do moře trochu komplikují kameny.Takže doporučujeme boty do vody vzít sebou, případně prodávají v marketu před hotelem za pár Euro.Počítejte s tím, že je tu hodně větrno.Nejdříve Vás to možná zaskočí,ale další den si již zvyknete a pokud nějaký den nefouká,tak je Vám na sluníčku moc teplo a říkáte si, kdy zase začne foukat.


Okolí hotelu

Z jedné strany sesterský Akti Beach hotel z druhé strany jen pole a malá autopůjčovna.U každého hotelu menší obchůdek,ale jinak kolem nikde nic. Celkově klidné místo.


Celkový dojem

Super dovolená, pohoda, relax , milí personál a dobrá kuchyně.Byli jsme velmi spokojeni.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Páry
  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.