Detail recenze: Hotel Akti Palace Resort & Spa

  Řecko, Kos, Kardamena

5/5

Lenka B.:
V hotelu Akti Palace se nám velmi líbilo. Hotel je vhodný spíše pro ty, kdo upřednostňují dovolenou v klidném prostředí menšího hotelu s kvalitními službami a nepřejí si být obklopeni a obtěžováni záplavou animačních programů.

Ubytování

Pokoje jsou moderně vybavené, jsou světlé a čisté. V základní výbavě je LED TV, rychlovarná konvice, lednice, fén, trezor. Zajištění dětské postýlky nebyl vůbec žádný problém. Jelikož jsme zvolili nejmenší typ pokoje, parkovali jsme kočárek venku před pokojem bez jakýchkoliv problémů.


Strava a stravování

Jídlo bylo vynikající a byl ho stále dostatek. Doporučuji vyzkoušet tématicky zaměřené restaurace v hotelu, které máte v rámci all inclusive zdarma jednou týdně. Mně osobně chyběl větší výběr z řecké kuchyně, ale kvalita jídla byla jinak výborná a výběr pestrý.


Vybavení, služby a personál

Pesonál hotelu byl velmi příjemný, služby na velmi dobré úrovni. Na recepci pracuji dokonce děvčata z Čech, takže je odbourána jazyková bariéra pro ty, pro koho může být jazyk překážkou. Personál v restauraci je rovněž velmi příjemný a ochotný. Jedinou výtkou oproti personálu je, že nemají přehled o některých službách. Při odjezdu jsme žádali o brzkou snídani, objednává se na recepci, kde nám bylo řečeno, že se řeší formou balíčku, tak jsme si domluvili vyzvednutí na hodinu deset minut před odjezdem. Ráno jsme ale zjistili, že žádné balíčky pro nás připravené nejsou, že to není běžná praxe, a že se máme jít nasnídat do restaurace, kde ovšem jídlo nebylo ještě přichystáno, takže jsme nakonec dostali každý jen kus suchého pečiva na cestu.


Pláž a moře

Moře bylo velmi čisté a klidné, pláž každý den uklizená, dostatek lehátek a slunečníků pro všechny, buď u moře nebo u bazénu. Jediné, co nám příliš nevyhovovalo, byly kamínky na pláži a přístup do moře přes kameny. Doporučuji si vzít s sebou boty do vody.


Okolí hotelu

V okolí hotelu není vůbec nic. Můžete se jít projít po silnici kolem pláže, ale dostanete se jen k několika málo hotelům v okolí, jinak je kolem pusto. Určitě ale stojí za to využít hotelový bus a udělat si výlet do Kardameny. Je to malé malebné městečko, krásné jak během dne, tak večer, kdy ožijou všechny restaurace a bary. Určitě doporučuji.


Celkový dojem

Neváhali bychom se vrátit do tohoto hotelu!


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.