Detail recenze: Hotel Akti Palace Resort & Spa

  Řecko, Kos, Kardamena

5/5

Petra P.:
Jen to velmi příjemný hotel otevřený teprve od května, jak jsme se na místě dozvěděli. První den nás překvapil silný vítr, ale nakonec jsme byli rádi, že vítr vůbec foukal, jelikož jsme s sebou měli roční dítě. Dovolená byla naprosto dle našich představ. Jelikož angličtina je trochu oříšek, byli jsme velmi rádi, že jak na recepci i ve snack baru byly češky - hrozně moc příjemné holčiny :)

Ubytování

Aniž bychom si něco objednávali, dostali jsme pokoj do patra. Řekla bych, že to slečna udělala kvůli tomu, že jsme měli roční dítě, tak aby mohl spát odděleně. Super bylo i to, že pokoj byl i v posledním bungalovu nejblíže u bazénu, takže fungovala i chůvička. :) Pokoj byl nový a hezky provedený. Každý den uklizený :)


Strava a stravování

Nikdy jsem si nepochutnala víc, než tady. Jídla nadbytek a vše naprosto úžasně. Každý den brambory na jiný způsob, spoustu ryb, těstovin, rýže na spousty způsobů. Zelenina i ovoce co srdce ráčí :)


Vybavení, služby a personál

Vybavení si myslím, že bylo tak, jak to na dovolené stačí - konvice, televize, krásná koupelna. Co jiného si přát dalo by se říct jen na přespání. Jediné co se nám nelíbilo byl balíček, který jsme měli dostat ke snídani při odjezdu. Pročítala jsem i jiné recenze a stalo se to více lidem. Na recepci to s vámi slečny ochotně sepíší, ale ráno jste překvapeni, když se dozvíte, že s malým dítětem pojedete bez jídla. Vzali jsme si tam dvě housky a utíkali do autobusu. Asi hřeší na to, že se to už na recepci nedozví, jelikož se ženete do autobusu aby neujel a už to neřešíte..


Pláž a moře

Pláž byla každý den upravená a čistá. Před vstupem na pláž se vyzvedávají ručníky - příjemní pánové :) jen jediný problém jsou kluzké kameny a vstup do moře. Ale zase je zábavné pozorovat lidi jak padají do vody :)


Okolí hotelu

Okolí hotelu je klidné. Vlevo se dojde k několika uzavřeným hotelům a doprava se jde do Kardameny. Každý den se nám malý budil v půl 6, takže jsme kočárkem chodili až do Kardameny. Je to příjemná procházka.


Celkový dojem

Kdybych nechtěla poznávat další možnosti Řecka, určitě bych se sem velmi ráda vrátila.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Seniory
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.