Detail recenze: Hotel Akvaryum Beach

  Turecko, Bodrum, Gümbet

3/5

Cena
od 8 519 Kč/os
Bohunka:
Hotel je na strmém svahu. Pokud se chcete někam jít projít, musíte počítat s výšlapem do kopce, ale i s kopce se nejde příjemně, ale dá se. My jsme se procházeli až večer po plážích sousedních hotelů. Hotel je malý a klidný.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Nejsem náročný člověk, mám ráda čisto, zařízení nemusí být luxusní, ale aby fungovalo jak má. Lednička mě připadala, že spíš topí nežli chladí a do místnosti od ní vycházelo teplo. Klimatizace byla umístěna nad postelí nad hlavami, po hodině začala kapat přímo do postele, když jsme jí měli zapnutou déle, tak v ní začalo praskat, museli jsme jí vypnout a po chvilce na naše hlavy začala chrlit kousky ledu. Sprchový kout a záchod, tam to bylo v pohodě. Hotel má hodně malou pláž, proto si myslím, že je hotel tak na přespání a né na celotýdenní dovolenou.


Strava a stravování

Jídlo bylo velice dobré. Hezky upravené, dobře ochucené a bylo ho dostatek.


Vybavení, služby a personál

Úklid na pokojích byl dostačující. Každý den výměna ručníků a vytřená koupelna. V otevřené jídelně na terase bylo čisto. Personál byl příjemný a usměvavý.


Pláž a moře

Na pláž vedou schody se zábradlím, dalo se po nich dobře chodit. Jak jsem už zmínila, byla to hodně malá pláž. Lehátka jedno vedle druhého, ležet na nich se muselo s rukama u těla a když jsem zapomněla a trochu jsem upažila, tak mě ruka přistála u cizího chlapa v klíně. U bazénu jsem vůbec nebyla, je hodně malý a trávili tam čas rodiče s dětmi, protože na pláži na ně nevyzbyl žádný slunečník. Jeden slunečník = asi šest lehátek.Čisté moře, voda příjemně osvěžující.( To ale není zásluha hotelu.)


Okolí hotelu

Vedle naši malé pláže, je molo, na kterém je bar ( ten nepatřil k našemu hotelu ) a tam se od rána některý den až do rána hlasitě vyhrálo techno. Kdo má tenhle druh hudby rád, tak se mnou nebude souhlasit, ale bylo nás hodně koho to obtěžovalo.


Celkový dojem

PODPRŮMĚRNÉ


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–19 h