Detail recenze: Hotel Akvaryum Beach

  Turecko, Bodrum, Gümbet

3/5

Cena
od 9 728 Kč/os
Petra:
Hotel je malý a pro nenáročné klienty dostačující, má malinkou pláž, která je ale čistá s lehátky a barem zdarma. Jenom k ní vedou delší schody, které by mohly starším klientům dělat potíže. Vynikající a nadprůměrné je jídlo v hotelu, opravdu špičkový kuchař připravuje chutné večeře, obědy i snídaně. Nedaleko jsou i krámky a bary.

Ubytování

Bydleli jsme v prvním patře bungalovu. Tento pokoj jsme si ale museli vyměnit za bakšiš, protože původně nám byl přidělen pokoj v přízemí na okraji areálu, který se svým vybavením s tím vyměněným opravdu nedal srovnávat. Jediný problém jsme měli první noc s klimatizací, když jsme ale vypojili lednici ze zásuvky, bylo vše v pořádku. Lednice předtím překvapivě silně topila.


Strava a stravování

Strava opravdu vynikající. Pokaždé se objevilo něco nového, takže není třeba se bát, že by nebylo z čeho celý pobyt vybírat. Jediný problém je s vodou, nesmí se natáčet do lahví, takže když bar striktně v jedenáct hodin zavře, nemáte se kde napít, pokud si balenou vodu předem někde nekoupíte.


Vybavení, služby a personál

Personál hotelu je příjemný a svou práci vykonává dobře, číšníci se nezastaví.


Pláž a moře

Pláž je menší, takže lehátek je nedostatek, pokud nepatříte k těm, kteří si ráno nařizují budíka na šestou aby si lehátka zabrali ručníkem, nejspíš se na vás nedostane. Každopádně u bazénu se vždycky nějaké místo najde i pro opozdilce. :-) Moře je průzračné a je zde k vidění mnoho ryb, proto vzít si s sebou šnorchl se určitě vyplatí.


Okolí hotelu

Přes pláže se asi za 15min dá dojít k promenádě s obchůdky, restauracemi a bary, pokud se chcete vydat do většího městečka Bodrumu není problém jet dolmuší, jste tam za chvíli a pro jednoho stojí cesta 3TL.


Celkový dojem

Dovolená v tomto hotelu byla super.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Mládež
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h